Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2011 POLO RCD 310 TEYP İÇİN MEDİA İN GİRİŞİ (İPHONE BAĞLANTISI İÇİN)  (Okunma sayısı 32890 defa)

Arkadaşlar iphone 4 ü bağlantı kablosu ile teybe bağlamak istiyorum ama aux çıkışı ile değil:) sitelerde görüyorum media in kablosu varmış polo 2011 ile uyumlu ama o media in girişi arabanı nneresinde bilen var mı:)
http://www.ebay.com/itm/VW-MEDIA-IPOD-CABLE-SCIROCCO-GOLF-POLO-RCD-310-510-/250924000802?pt=Car_Audio_Video&vxp=mtr&hash=item3a6c3c6622#ht_500wt_1156 link de bu... anlayan varsa:D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ender'de var o parçada gerek varmı o kadar para vermeye o tartışılır  :o Ben en ucuzu olan aux ile bağlıyorum telefonumu

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ender'de var o parçada gerek varmı o kadar para vermeye o tartışılır  :o Ben en ucuzu olan aux ile bağlıyorum telefonumu
aynen bende de iphone var aux iyidir

aux candır ya çok gereksiz onun yerine daha hoş şeyler yapılabilir derim ;D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
850 lira değmez abi değmez. Rcd510 alırım orijinal sis farı alrım ön arka park sensör alırım spoyler falan alırım. (sadece birini tabii ki)
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2011, 23:23:39 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
spoyleri nerden kaca alırz? :D :D
GTD

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Serviste gördüm 450 lira. Daha doğrusu vw binek araç sitesinde yazıyodu.

Serviste gördüm 450 lira. Daha doğrusu vw binek araç sitesinde yazıyodu.

http://www.spoylercenter.com/urun.asp?id=177
250 tl diye sormuştum.yaptıran oldumu bilmiyorum.ne kadar sağlam olur onuda bilmiyorum..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
servistekininn modeli biraz daha değişik. bu da güzelmiş

850 lira değmez abi değmez. Rcd510 alırım orijinal sis farı alrım ön arka park sensör alırım spoyler falan alırım. (sadece birini tabii ki)

850 liraya RCD510 nerden,nasıl alacaz ? yarın almayı düşünüyorum.
Deutsch spreche,schwer spreche,VW fahre O.o

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
850 liraya RCD510 nerden,nasıl alacaz ? yarın almayı düşünüyorum.
sahibinden'de ilanlar var ama ikinci el statüsünde. araçtan sökme.

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
bende rcd 510 var ama aux girişi nerde kablo falanmı takmam lazım teybe neresine takıcam nasıl bir kablo  ???
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
Çakmaklığın sağında oluyor, sizin rcd 510 fotoğrafında göremedim aux yazan girişi. aracınız trendline ondan galiba. sonradan nasıl takılır bilmiyorum...
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2012, 20:43:50 Gönderen: MasterWK »
Otomobil özgürlüktür...