Gönderen Konu: 2011 polo aracımı satıp scirocco almayı düşünüyorum ne dersiniz ?  (Okunma sayısı 16875 defa)

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
38000 bin lira hemen verecek arkadaşlar var da ben scirocco olayını askıya aldım şu anda hem yakıttan dolayı hemde fiyatları çok uçuk durumda sahibinden de audi a1 gördüm 1.6 tdi tek kapı spor bir araç hiç kullananınız veya çevrenizde olan varmı acaba scirocco ya alternatif düşünülebilirmi

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Okuldan Arkadaşımda var a1 , fakat ayrıntılı incelemedim tip olarak güzel spor bir araç ama bana küçük geliyor gözüme , ki zaten scirocco ile bana göre kyıaslanamaz ama tipi güzel tercihde edilebilir seat larada bakabilirsiniz
ADK

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
poloyu bana satın siz scirocco alın :)
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
a1 güzel araç. arkadaşımda 1.4 TFSI 122hp s-tronic modeli var. kendisi gayet memnun, dsg şanzuman olduğundan dolayı da şehir içi yakıt tüketimi düşük

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
a1 in ikinci eli ile ilgili şüphelerim var satılmaz çok zarar eder diye korkuyorum.scirocco içinde 50 kuruş çok ciddi rakam ya  :-\

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
a1 in ikinci eli ile ilgili şüphelerim var satılmaz çok zarar eder diye korkuyorum.scirocco içinde 50 kuruş çok ciddi rakam ya  :-\
bilmiyorum hocam. a1 de olsa, q7 de olsa audi audidir. satılır bence. özellikle otomatikse.

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
araç manuel bir tanıdık otamatik olsa çok kolay satılır dedi ama manuel biraz zor olabilir dedi

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
bilemem manuelse. bence de zor satılır. o araçlar standart tek kapı

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
Çok deli alet ben poloyla 190 la giderken bi soladı beni otobanda gözden kayboldu :D

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
scirocco ile karşılaştırınca rocco daha ağır basıyor ama bir türlü karar veremedim  ::)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
scirocco ile karşılaştırınca rocco daha ağır basıyor ama bir türlü karar veremedim  ::)
elbette scirocco. a1 ile rocco kıyaslanamaz.

Çevrimdışı aytact

• Profili Görüntüle
scirocco fena makine tamam ama korkarak gezeceksem neye yarar ki o zaman!

zaten tek kapı denilince aklıma gelen tek şey  "106 GTI..."   ne günlerim geçti ya  :'( :'(
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
scirocco fena makine tamam ama korkarak gezeceksem neye yarar ki o zaman!

zaten tek kapı denilince aklıma gelen tek şey  "106 GTI..."   ne günlerim geçti ya  :'( :'(
otoban faresi... hocam sözüm meclisten dışarı, ele ayağa düştü o arabalar. apaçi arabası imajı oluştu artık, eskisi gibi değil..

Çevrimdışı aytact

• Profili Görüntüle
evet haklılık payı var ama bu kullanan kişisine göre değişiyor. benim orta 1 de başladı 106 GTI aşkım  :tamamdir
ehliyeti aldığım gün bankaları tek tek dolaşmaya başladım bana kredi verin diye ve sonunda başardım... 106 GTI' ı olup 130km' yi geçmemiş, cesur makaslara girmemiş kaç kişi tanıyosun ???   ben işte öyle seviyorum  :sevgi:

not: konu dışında konuşma oldu ama bu aşk fena bir aşk. kusura bakmayın :)
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !