Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2011 polo aracımı satıp scirocco almayı düşünüyorum ne dersiniz ?  (Okunma sayısı 16796 defa)

ya scirocco tip olarak çok güzel bide 160 lık düşünüyorum ama yakıt durumu  sakat gibi 1.6 tdi polodan sonra   :)

öyle öyle inanın bana 50 kuruş rahat yakıyor :D 122 liğini zaten almayın almışken 160 ps başka bişey :d başka size önerebileceğim ben bocanegra hastasıyımdır :D polo gti yerine tercih ederim o aracıda ama ufak tabi sicroccoya göre. sicrocco cidden aşktır candır başka bişeydir:D almayı düşündüm bi ara tüp attırım kullanmaya kıyamıycağım için vaz geçtim.

bmwnın ust modellerıde ele ayaga dustu cok sevıyorum ama ınsanların bakıs acıları farklı artk bmwye bellı bır kesım yuzunden scrıcco cok guzel bır araba fıstık yesıl var goruyorum dersınız renk guzl durmaz manyak duruyor araba ya ama tabı herseyı dusunmek lazım o parala şekile onem veren bırısıysenız  arka koltukda onemlı degılse peugeot rcz de hıc fena degıl  var bı cok alternatıf ama cok dehst bı araba scırıcco

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
scirocco'ya binicek kullanıcı yakıtını düşünmez , düşünüceksen eğer 1.6 tdi 'e devam kaç tane arkdaşım var 160 lık sciroccoya yetmiyor diye birde revo yazılım yükletiyor o yüzden scirocco aşktır düşünülemez  yaşarsın tadına varırsın bağlanırsın bırakamassın  :tamamdir
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 10:56:35 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
hele bir de scirocco R modelindeki maviden olursa, of of of ... hocam ben ilk bayiye gittiğimde, bizimkileri sciroccoya ikna edebilir miyim diye dört döndüm de, yok, edemedim.

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
hele bir de scirocco R modelindeki maviden olursa, of of of ... hocam ben ilk bayiye gittiğimde, bizimkileri sciroccoya ikna edebilir miyim diye dört döndüm de, yok, edemedim.

O renk zaten bitiriyor insanı bizm pololarda olsa o renk beyaz hiç satılmazdı favori olurdu :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
O renk zaten bitiriyor insanı bizm pololarda olsa o renk beyaz hiç satılmazdı favori olurdu :tamamdir
olmaz mı hocam, olmaz mı... bakalım bir polo R muhabbeti var da, sonu ne olur, buralara gelir mi bilmem.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
Polo gti alirim daha iyi :) ama scirocco ayri bir olay :)
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Polo gti alirim daha iyi :) ama scirocco ayri bir olay :)
scirocco isterse 10 beygir olsun. başkadır o

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
scirocco tabikiiiii ... mustafa  hocam sen iyi şimdi alıyosun ben 3 yıl sonra kesinlikle scirocco... isterse uçan araba çıksın elektrikli arabalar tavan yapsın, isterse murat 124  kadar  antika olsun  yinede scirocco düşünmem... ;) düz vitesini alırım 5000  d/d  herkesin aklını alırım...
(özellikle kızlar  ;D  )
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 12:53:29 Gönderen: DAS AUTO. »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
scirocco isterse 10 beygir olsun. başkadır o
evet de , tercih meselesi  ;)
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.

Çevrimdışı eyuri

• I love VW
Geçen gün Ankara Doğuş Otoya gittim sciroccoya oturma fırsatım oldu.. Araç mükemmel bence yakıt dersen 1.4 tsi passatım da  var şehiriçinde çok yakıyo ama eğer fazla basmazsan seni çok da yoracağını düşünmüyorum.. Al derim ben :tamamdir
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 19:55:18 Gönderen: eyuri »

yorumlar süper gerçekten teşekkür ederim  :) birde aklıma takılan birşey var 2009 modellerde direksiyon farklı geri kalan herşey aynı onların fiyatları biraz daha uygun arada 5000 gibi bir fark var 2009 ve 2010 arası sizce hangisi daha iyi olur bütçeyi çok zorlamak istemiyorumda ::)