Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2011 polo aracımı satıp scirocco almayı düşünüyorum ne dersiniz ?  (Okunma sayısı 16795 defa)

Öncelikle merhaba aracım 1.6 tdi memnunum aslında ama tek kapı bir araç istiyorum. Bunu satıp scirocco 160 lık almayı düşünüyorum ne dersiniz ?

Tdi dan inip Tsi a binmek ,   :-\ her ne kadar scrirocco beğendiğim bir araç olsada hem tüketim hemde arkayı yok sayan bir tek kapı durumuyla , hiç tercih etmeyeceğim bir durumdur diyebilirim . Tabiki tercih sizin ama yerinizde olsam bir Golf düşünürsün TDİ ve DSG
Hepsi Beyaz , Hepsi TDI , Hepsi DSG , Hepsi VW

vallahı ımkanım olsa bır dakıka dusunmem.  :sevgi:

ben tek kapı bir araç istiyorum ama

sciroccoya para vermem egerki tek kapı ise alternatif çok aslında;)

bende imkanım olsa 1 dakka düşünmezdim alırdım. O arabadaki aerodinamik mükkemmellik hiç bir arabada yok. aracını ne kadara satmayı düşünüyorsun? ama bilgin olsun km de 50 kuruş yakıyo senin polonun yaklaşık 3 4 katı fazla yakıyor.

sıfırı alıcaksan en az 70.000tl onun yerine sıfır almam temiz 320cd hem tek kapı hem cabrio

araçta gti jantlar var 16 inc bide ziebartta tavan kaplama ve cam filmi yaptırdım bu haliyle 39.750 yazdım sahibindene 39500 e falan vereceğim. scirocco o kadar yakarmı gerçekten ben 2010 falan düşünüyorum başka ne önerirsiniz

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
Scirocco şuanki aracımdan sonra almayı düşündüğüm tek araç.  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
(VW ve AUDI'den başkasına binmeyi hiç ama hiç düşünmüyorum)
quattro

ewt tamı tamına 122 ps 45 kuruş yakıyo 160 ps 50 55 kuruş düzgün kullanımda:d tabii rahat durmazsınız o arabaya binince 60 70 kuruşu bulur ortalama 13 15 litre arası değişiyormuş arkadaşımda var 160 psliği ama otomatik hadi manuelde 1 litre oynasın yine çok:d benim bluemotion 5 litre yakınca moralim bozuluyor:D:D

Yola bu kadar yakısan bi araba olamaz ,,ımkan varsa dusunme al :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
bir dakika düşünmem, 1 saniye bile. scirocco aşktır aşk. bizim kara şimşek duymasın kıskanacak  :D

gerçekten 50 kuruş falan yakarsa bi düşünmem lazım ya gözüm korktu valla :) başka öneriniz olurmu scirocco haricinde

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
abi 50kr yakıcaksa 98 e36 alırm m paket. arkadan itiş zın zın zın :D:D
GTD