Gönderen Konu: 2011 polo aracımı satıp scirocco almayı düşünüyorum ne dersiniz ?  (Okunma sayısı 16862 defa)

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
Öncelikle merhaba aracım 1.6 tdi memnunum aslında ama tek kapı bir araç istiyorum. Bunu satıp scirocco 160 lık almayı düşünüyorum ne dersiniz ?

Çevrimdışı Enka53

• Profili Görüntüle
Tdi dan inip Tsi a binmek ,   :-\ her ne kadar scrirocco beğendiğim bir araç olsada hem tüketim hemde arkayı yok sayan bir tek kapı durumuyla , hiç tercih etmeyeceğim bir durumdur diyebilirim . Tabiki tercih sizin ama yerinizde olsam bir Golf düşünürsün TDİ ve DSG
Hepsi Beyaz , Hepsi TDI , Hepsi DSG , Hepsi VW

Çevrimdışı ege001

•  
    • Profili Görüntüle
vallahı ımkanım olsa bır dakıka dusunmem.  :sevgi:

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
ben tek kapı bir araç istiyorum ama

Çevrimdışı ukordell

• Profili Görüntüle
sciroccoya para vermem egerki tek kapı ise alternatif çok aslında;)

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
bende imkanım olsa 1 dakka düşünmezdim alırdım. O arabadaki aerodinamik mükkemmellik hiç bir arabada yok. aracını ne kadara satmayı düşünüyorsun? ama bilgin olsun km de 50 kuruş yakıyo senin polonun yaklaşık 3 4 katı fazla yakıyor.

Çevrimdışı ukordell

• Profili Görüntüle
sıfırı alıcaksan en az 70.000tl onun yerine sıfır almam temiz 320cd hem tek kapı hem cabrio

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
araçta gti jantlar var 16 inc bide ziebartta tavan kaplama ve cam filmi yaptırdım bu haliyle 39.750 yazdım sahibindene 39500 e falan vereceğim. scirocco o kadar yakarmı gerçekten ben 2010 falan düşünüyorum başka ne önerirsiniz

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Scirocco şuanki aracımdan sonra almayı düşündüğüm tek araç.  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
(VW ve AUDI'den başkasına binmeyi hiç ama hiç düşünmüyorum)
quattro

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
ewt tamı tamına 122 ps 45 kuruş yakıyo 160 ps 50 55 kuruş düzgün kullanımda:d tabii rahat durmazsınız o arabaya binince 60 70 kuruşu bulur ortalama 13 15 litre arası değişiyormuş arkadaşımda var 160 psliği ama otomatik hadi manuelde 1 litre oynasın yine çok:d benim bluemotion 5 litre yakınca moralim bozuluyor:D:D

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Yola bu kadar yakısan bi araba olamaz ,,ımkan varsa dusunme al :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
bir dakika düşünmem, 1 saniye bile. scirocco aşktır aşk. bizim kara şimşek duymasın kıskanacak  :D

Çevrimdışı mustafa8988

• Profili Görüntüle
gerçekten 50 kuruş falan yakarsa bi düşünmem lazım ya gözüm korktu valla :) başka öneriniz olurmu scirocco haricinde

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
abi 50kr yakıcaksa 98 e36 alırm m paket. arkadan itiş zın zın zın :D:D
GTD