Gönderen Konu: İŞTE POLO 6R BLUEGT  (Okunma sayısı 10256 defa)

Çevrimdışı rdsg

• Profili Görüntüle
Ynt: İŞTE POLO 6R BLUEGT
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2012, 08:53:41 »
abi kaç hafta oldu GTI alalı ;D

hee bu arada, konsoldaki bütün düğmeler dolu !!!! muhteşem ;D
[/quote

:D şaka yaptım belki inanmasınız ama ben beğenmedim
fazlası yok eksiğibile var hatta
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı ak8624

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Mart 2012, 09:17:57 »
Arkadaslar distributor firmalar rakipleriyle fiyatta yarısabilmek icin bazı donanımları arac uzerindeki cıkarmak zorunda.
Her distributor firmanın da belli adetlerde kotarı var ve bunları yakalamak zorundalar. Bu kotayı da yakalamak icin bos arac getirip donanıma odenecek parayla arac siparisi veriyorlar. Bazı donanımlar 2000-3000 usd leri bulmakta.
Siz aracı dolu istiyorsunuz ama sizin verdiginiz rakamı odeyebilecek cok az insan var. Ayrıca sizin icin olmassa olmaz bi donanım digeri icin gereksiz bi ayrıntı olabilir.
Ama siz gider ben bu dolulukta arac istiyorum derseniz de firma istediginiz ozellikte aracı 3 ay ıcınde getırıp sızlere teslım eder.
Birde distributor firma tarafından dusunun.

Bende full arac getirmekten yanayım hic olmassa gereksiz kisiler aracları almamıs olur ama bu sefer arac satıs  adetlerı duser
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #16 : 10 Mart 2012, 13:14:31 »
Arkadaslar distributor firmalar rakipleriyle fiyatta yarısabilmek icin bazı donanımları arac uzerindeki cıkarmak zorunda.
Her distributor firmanın da belli adetlerde kotarı var ve bunları yakalamak zorundalar. Bu kotayı da yakalamak icin bos arac getirip donanıma odenecek parayla arac siparisi veriyorlar. Bazı donanımlar 2000-3000 usd leri bulmakta.
Siz aracı dolu istiyorsunuz ama sizin verdiginiz rakamı odeyebilecek cok az insan var. Ayrıca sizin icin olmassa olmaz bi donanım digeri icin gereksiz bi ayrıntı olabilir.
Ama siz gider ben bu dolulukta arac istiyorum derseniz de firma istediginiz ozellikte aracı 3 ay ıcınde getırıp sızlere teslım eder.
Birde distributor firma tarafından dusunun.

Bende full arac getirmekten yanayım hic olmassa gereksiz kisiler aracları almamıs olur ama bu sefer arac satıs  adetlerı duser

ben bu noktada sana katılmıyorum. rekabet ettiği firmaların yurt dışı donanımlarını ve satış fiyatlarını karşılaştırıyorum. ardından Türkiye satış fiyatları ve donanımlarına bakıyorum. yurt dışında dolu bir vw, dolu rakibinden 3 kuruş daha yüksek. ama Türkiye'de boş vw dolu rakibinden 5 kuruş daha yüksek. bir de üstüne opsiyon listesi ile 20 kuruş daha yüksek oluyor. aradaki fark doğuşun cebine kar marjı olarak kalıyor.

gerekli donanım gereksiz ayrıntı noktasında da şunu demek istiyorum. yan hava yastığı isteyene de gereksiz görene de standart olarak verilmeli ki örneğin polonun Almanya araçlarında baz modelinde dahi standart bu donanım. ama Türkiye'de yok.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2012, 15:06:52 »
veya esp. 35 milyar verip araba alıyoruz bir esp bile yok. en azından comfortline dedikleri üst donanım segmentine sunmaları lazım. bir jant koymalılardı mesela.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2012, 15:13:02 »
Doğuş bu. kanında var. jantlar koltuk dayama, ayak dayama opsiyonel gelirse şaşırmam.

yahu ben şunu anlamıyorum. hırsız dediğin gider gizli gizli kendisine ait olmayan birinin aracını soyar. kendi sattığı aracı soyan hırsız dünyanın başka hiç bir yerinde yoktur.

Allah'ından bul doğuş. yatacak yerin yok.

koptummm :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2012, 15:23:25 »
veya esp. 35 milyar verip araba alıyoruz bir esp bile yok. en azından comfortline dedikleri üst donanım segmentine sunmaları lazım. bir jant koymalılardı mesela.
Aslında öğrenci serisi çıkartmaları lazımdı dimi özgür gti panjurlu şöle sisli felan öğrenci tarife tuşu olucak basıcan az yakıcak  :D :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #20 : 10 Mart 2012, 15:31:16 »

ağzına sağlık Özgür.

koptummm :)

beter ol  :D :D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 11 Mart 2012, 08:45:36 »
Yaptığım km azalırsa Polo BM'yi verip bundan alırım.

Güzel kombinasyon olmuş, GTI arka tampon, susturucu arka spoiler, Polo BM marşpiyel, Normal Polo ön tampon, GTI direksiyon. Düz vites ve tasaruflu makina bir de yanında benzinlinin keyfi... Ayrıca eski Golf 5 R32 tarzı jantlar...

Bomba araç....