Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ZENON FAR VE TÜVTÜRK MUAYENE ??? acilllll  (Okunma sayısı 2603 defa)

Çevrimdışı ozk.26

• VW Poloooo :)
ZENON FAR VE TÜVTÜRK MUAYENE ??? acilllll
« : 04 Haziran 2012, 09:00:21 »
Merhabalar arkadaşlar bu hafta içi muayeneye gideceğim. arabamda zenon far sistemi var. 6000 kelvinlik. muayenede sıkıntı olurmu? kimisi diyor eski farlarını taktır kimisi diyor sıkıntı yok. geçmeyenler 15-20 tl lik beyaz ampüller, arada kaldım . varmı son zamanlarda muayeneye giden. yardımlarınızı bekliyorum... teşekkürler . . .

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: ZENON FAR VE TÜVTÜRK MUAYENE ??? acilllll
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2012, 12:44:30 »
Merhabalar arkadaşlar bu hafta içi muayeneye gideceğim. arabamda zenon far sistemi var. 6000 kelvinlik. muayenede sıkıntı olurmu? kimisi diyor eski farlarını taktır kimisi diyor sıkıntı yok. geçmeyenler 15-20 tl lik beyaz ampüller, arada kaldım . varmı son zamanlarda muayeneye giden. yardımlarınızı bekliyorum... teşekkürler . . .

garantiye al eski sisteme dön muayeneden sonra takarsın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2012, 13:22:26 »
Site de arama yap bir çok konu var açılmış. aracın 2011 yada 12 degilse kesinlikle geçmiyor. deneme bile normal sarı ampül tak.

Çevrimdışı ozk.26

« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2012, 16:20:32 »
söktürdüm bugun yarın muayene var bakalım hayırlıı olsun . . .

Çevrimdışı ozk.26

« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2012, 13:00:50 »
geçti bücürüm muayeneden. muhtelif yağ kaçakları, cam filmi ve far ayarları dışında sorunumuz yok şükürrr