Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Xetec Tm - 4501 Double DIN Teyp ve Tesisat Bilgileri (Fotolu)  (Okunma sayısı 20517 defa)

6N2 için nasıl durduğu hakkında fikriniz olsun arkadaşlar, teyp harika tepki hızı özellikler uyum açısından gerçekten çok iyi double düşünenler kaçırmasın hepsiburada.com da kampanyalı 439TL
fotolar telefonla çekildiği için pek iyi değil.

« Son Düzenleme: 21 Mart 2012, 12:29:19 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
Ynt: Xetec Tm - 4501 Double DIN Teyp
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2012, 20:38:54 »
Çok güzel yakışmış güle güle kullan inşallah...

« Yanıtla #2 : 09 Mart 2012, 20:40:33 »
güle güle kullan :)

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2012, 22:06:03 »
hayırlı olsun.
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #4 : 09 Mart 2012, 23:22:46 »
teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri sizlerin olsun inşallah

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #5 : 10 Mart 2012, 07:50:55 »
teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri sizlerin olsun inşallah

rns 510 :D

« Yanıtla #6 : 10 Mart 2012, 10:08:47 »

rns 510 :D

alpine
pioneer
sony
JVC   seçenek çok üstad :)

« Yanıtla #7 : 10 Mart 2012, 20:24:31 »
bosch tr menülü rns 510 son kararım

« Yanıtla #8 : 12 Mart 2012, 12:10:48 »
Maşallah dostum "cuk diye oturmuş" terimi bu teyip için sanırım yada "sanki o teyip ordan çıkmış" deyimi :)) Bende taktırayımda foto paylaşayım bari özendim  :sevgi:

« Yanıtla #9 : 12 Mart 2012, 13:50:01 »
Maşallah dostum "cuk diye oturmuş" terimi bu teyip için sanırım yada "sanki o teyip ordan çıkmış" deyimi :)) Bende taktırayımda foto paylaşayım bari özendim  :sevgi:

teşekkürler arkadaşım tavsiye ederim, max 8GB bellek okuyor 16 okumuyor teyp bilginiz olsun. piyasadaki en minik bellek sandisk cruzer fit (8GB) aldım ben vatan bilgisayarda 21TL usb takılacak yerin kapağınıda esnetmiyor

« Yanıtla #10 : 12 Mart 2012, 16:08:27 »
Saol dostum aynı usb den alayım çok ufak kibar duruyo. Teyibim kargo takipte bursada gözüküyor ama halen elime ulaşmadı  :(

« Yanıtla #11 : 13 Mart 2012, 21:15:13 »
evet çok güzel olmus :sevgi:

« Yanıtla #12 : 17 Mart 2012, 12:43:47 »
arkadaşım çok güzel olmuş gerçekten .ama sanşlısın aynısını bende aldım hepsiburdadan  ama sımdı buyuk bır proplem yasıyorum 2004 passat comfortlıne var bende teybı takmak için halıyle klımayi aşagı bolmeye ındırmek gerekıyor ve bu işlemi yapmak içinde kesınlıkle teyp cercevesının degısmesı lazım hıgnlıne lardakı gıbı bır cerceveye ıhtıyac duyuyorsun bıraz netten arastırma yaptım hemen bulunacak bır mazeme degıl artık yurtdışından getırtmeye calısacam.
EGERKI BU KONU HAKKINDA YETERLI BILGIYE SAHIP OLAN VARSA ACIKLAMA YAPARSA SEVINIRIM .

« Yanıtla #13 : 17 Mart 2012, 13:10:41 »
evet çok güzel olmus :sevgi:
arkadaşım çok güzel olmuş gerçekten .ama sanşlısın aynısını bende aldım hepsiburdadan  ama sımdı buyuk bır proplem yasıyorum 2004 passat comfortlıne var bende teybı takmak için halıyle klımayi aşagı bolmeye ındırmek gerekıyor ve bu işlemi yapmak içinde kesınlıkle teyp cercevesının degısmesı lazım hıgnlıne lardakı gıbı bır cerceveye ıhtıyac duyuyorsun bıraz netten arastırma yaptım hemen bulunacak bır mazeme degıl artık yurtdışından getırtmeye calısacam.
EGERKI BU KONU HAKKINDA YETERLI BILGIYE SAHIP OLAN VARSA ACIKLAMA YAPARSA SEVINIRIM .

teşekkürler arkadaşlar,
@gökbela ; dostum bazı teyp montajı yapan yerlerin elinde oluyor araca göre çerçeveler veya işçiliği düzgün birine denk gelirsen adamlar hakkaten teypten kalan boşluğu gayet orjinal bi şekilde dolduruyor, öyleki işyerinde bi arkadaşım ford fusiona normal teyp taktırdı aracın orjinali 3 parça teyp, işçiliği görseniz 10 numara olmuş ve aldığı para 20 tl adamın. tabi teybide aynı yerden almıştı. bu şekilde bir çözüm üretilebilir belki sizin içinde.

örnek fusion orjinal teyp yeri : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-fusion-78510316/detay

bunu bile çevirebiliyorlarsa yapılır  ;)