Gönderen Konu: polo 1.4 stop etme sorunu  (Okunma sayısı 3189 defa)

Çevrimdışı vuslu

•  
    • Profili Görüntüle
polo 1.4 stop etme sorunu
« : 13 Temmuz 2009, 01:24:25 »
Arkadaşlar merhaba
2001 model trendline ım var. 5 ay oldu alalı. Sorun başlayalı 2.5 ay oldu. sorun başlayana kadar 1000 km kadar kullandım hiçbir problem yoktu. Ne yaktığını hesaplayım diye aracı fulledim 1 ay sonra tekrar fulledim. Ertesi gün araca marş veriyorum marşı alıyor ve stop ediyor. 2.3.4 en sonunda çalıştı. 15 gün bu problemi arasıra yaptı.Aldığım benzin kötü diye düşündüm.İşin kötü tarafı her zaman yapmıyor. Servise götürdüm boğaz kelebeğini temizlediler bezin filtreleri değişti.Bilgisayara bağladılar hiçbir problem görmediler rölanti ayarı yaptılar . 2 gün sonra yine aynı sorun devam ediyordu. Dedim şu içindeki benzin bitince düzelir diye ancak o benzin bitti üstüne parça parça yarım depodan fazla benzin almışımdır. Ama halen ne zaman yapacağı belli olmamakla beraber sorun devam ediyor.. Yani aracı sabah çalıştırdım mesela 2-3 km gidiyorum marketten bişey alcam
tekrar araca gelip marşı veriyorum , araç çalışır gibi yapıyor akü ışığı yanıp kapanıyor ya da marşı alıyor 1 e takıp 5 10 metre gidiyorum aniden araba stop ediyor ondan sonra 3. 4. marşta çalışıyor yürüyüp gidiyorum. Bazen kötü durumlar yaşıyorum kırmızı ışıklarda falan. Hayır ustaya 2.defa götürdüğümde yine  bilgisayar bağladılar herhangi bir sorun da göremiyorlar ve o problemi servis teyken de yapmıyor. Forum lara baktım genelde klimalılarda buna benzer bir problem olduğu yazılıyor ama benim araçta klima da yok.

Lütfen yorumları olan arkadaşlar yazarsa sevinirim..

Çevrimdışı irfan34

• Profili Görüntüle
Ynt: polo 1.4 stop etme sorunu
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2009, 13:15:23 »
vuslu  arkadaşım  bence benzin pmpasını değiştir

Çevrimdışı yaman63

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: polo 1.4 stop etme sorunu
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2009, 14:26:25 »
klima çalışıyormu bende de oldu klima çalışırkan