Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tozluk- Paçalık  (Okunma sayısı 9832 defa)

Tozluk- Paçalık
« : 25 Şubat 2014, 16:36:10 »
Resimdeki tozluk (paçalık) çok hoşuma gidiyor. 1-2 arabada uygulanmış halini gördüm sahiplerine sorduğumda nereden aldıklarını ya hatırlamadılar yada takılı olarak aldıklarını belirttiler. Bende internetten araştırmalarım sonucunda bu resimleri buldum. Fakat parakende olarak satan yer bulamadım. Acaba bana bu konuda yardım edebilecek birileri varmıdır  :sevgi:

« Son Düzenleme: 25 Şubat 2014, 16:37:31 Gönderen: WayOfLife »

Ynt: Tozluk- Paçalık
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2014, 17:12:29 »
bende çok aradım her yeride aradım ama yok  :(
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2014, 17:46:58 »
Bende uzun zamandır arıyorum piyasadaki tozlukların nerdeyse hepsini denedim bizim ön çamurluk altları biraz farklı olduğu için oturmuyor ama bu parçaların özellikle yağışlı havalarda arabaya çok faydası var bence aksesuar değil çok gerekli bir parça... takipteyim
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2014, 17:47:25 Gönderen: bozgun »
White Angel

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2014, 08:41:25 »
Bu en üstteki tozlukların resimlerini nereden eklediniz..
White Angel

« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2014, 09:11:40 »
bende istiyorum iyi bir arastirmak lazim

« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2014, 09:57:43 »
Bende golf için bakıyorum ama bulamadım hiçbir sitede.
JazzBlue Mk4 Golf

« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2014, 10:01:01 »
Bu en üstteki tozlukların resimlerini nereden eklediniz..

http://www.pareksauto.com/urun_detay.asp?UrunID=17604

Görselin link adresini bu siteden almıştım. Telefon ile aradım ama bana parakende satış yapmadıklarını toptancılara mal verdiklerini belirttiler. Acıkcası hangi toptancı ile çalıştıklarını sormadım  :(

« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2014, 16:48:14 »
2.resimdeki üründen buldum ve aldım  8) umarım beklediğim gibi gelir ayrıcada montajında sorun yaşamam.

« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2014, 17:35:55 »
hayırlı olsun alper ne kadarmış? birde foto ekleyebilirsen iyi olur. bana pek hoş gelmedi şöyle ziihnde biraz canlandırınca  ??? tabi takılı görmek daha iyi olur  ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2014, 17:43:44 »
Sahibinden'de buldum sefa 30 TL fiyatıda ürün Bursadan gelecek yanlız 7-8 TL'de kargo tutar. Toplamda 38 TL gibi bir ücrete maal olacak sanırım. Yanlız kafamı karıştıran satıcı ürünü  Bulgaristan'dan getirtmiş Golf tozluk olarak satıyor Polo modeline uygun mu bilmiyor doğal olarak artık takıp deneyeceğim baktım kaba duruyor sökeriz.

Sana led'leri vermeye geleceğim ya o zaman canlı olarak görürsün artık  ;)

« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2014, 18:06:31 »
Sahibinden'de buldum sefa 30 TL fiyatıda ürün Bursadan gelecek yanlız 7-8 TL'de kargo tutar. Toplamda 38 TL gibi bir ücrete maal olacak sanırım. Yanlız kafamı karıştıran satıcı ürünü  Bulgaristan'dan getirtmiş Golf tozluk olarak satıyor Polo modeline uygun mu bilmiyor doğal olarak artık takıp deneyeceğim baktım kaba duruyor sökeriz.

:) alper bende aradım onu golf diyince kalsın dedim valla :D neyse bi dene bakalım  :tamamdir
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2014, 18:15:27 »

Ustam ürün geldikten sonra tekrar görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim bekliyorum...
White Angel

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2014, 18:17:34 »
2.resimdeki üründen buldum ve aldım  8) umarım beklediğim gibi gelir ayrıcada montajında sorun yaşamam.
Aldığınız ürünün linkini paylaşırmısın kardeşim..
White Angel

« Son Düzenleme: 26 Şubat 2014, 18:27:18 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE