Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: torpido plastik aksamı  (Okunma sayısı 6267 defa)

torpido plastik aksamı
« : 27 Mayıs 2009, 15:47:30 »
merhaba arkadaşlar yeni bir 2000 polo 1.4 comfortline aldım bende artık polocuyum  :sevgi:
ama kasa tipini bilmiyorum :) acemiliğime verin
geçenlerde torpidodan birşey alayım dedim sanırırm biraz fazla abanmış olacağızki baktım kolu elimde kaldı ( ne kadar kabayım )
bu polo 1.4 torpido plastik aksamını nerden bulabilirim fiyatı ne kadar arasıdır ankarada bilinen bir yer varmıdır bunun için
şu an elimde tek resim var yeni olduğu için az biraz modifiye yapmadan resim koymak istemedim bunun kasa çeşidini söylermisiniz bana
yardımlarınız için teşekkürler

Rengi kanyon kırmızı şeytan kırmızı almadım çünkü bana çok cırtlak geliyor bu birazdaha asi gibi ama her renk gidiyor bu arabaya çok hoşuma gitti bu pololar konforu mükemmel bide lavato gaz taktırdım 10 numara oldu az yakıyor ama nede olsa asgari ücretin altında çalıştığım için az yakması bile beni kurtarmıyor :) onun için yinede gaz sıralı sistem taktırdım

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2009, 16:13:05 Gönderen: Pessimist »

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: torpido plastik aksamı
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2009, 17:43:50 »
6N2 1.4 16v polo. Çok az yakar ama güzel gider. ASRvarmı açma kapama düğmesi vardır. Eğer ASR varsa Güvenlik sistemin ASR+ABS+MSR+EBD olması lazım. 101hp ise 200km hıza çok kolay ulaşır turbosuz bütün 1.6 larla kolaylıkla aşık atar. 75 hp ise 180 için düzlük ister ama ataktır 3.vitesi 120-130 rahat gider 3.viteste 1.6ların çoğunu sağ şerite dizer.

Lastik!!! ebatı 185/55/14 veya 195/45/15 olmalı 60yanak tavsiye etmem ben kullandım canını boştan yere tehlikeye atıyorsun

Bende de Lovato easy fast var. dört dörtlük sistem. Egr ayarı ile ibre oynamasıda kalktı çok az yakıyor. LPG nin tek kusuru aracın arkasını alçaltması 2sn kadar serilikten çalması.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2009, 17:49:01 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2009, 17:52:50 »
Yıldız sanayi Oto hakan herşeyi bulursun "pazarlıkla" ucuza alırsın. Renk güzel güle güle kullan. Ara kasa yakışıklıdır. Herkes Golf sanar ama yaklaştıkça küçülüyor. 2senedir biniyorum başta 450liralık bi bakım yaptım sonrada kafama takılanları hallettim taş gibi maşallah ben çok memnunum.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2009, 10:56:54 »
çok teşekkür ederim kardeşim
evet bende çok memnun kaldım
çok az yakıyor ama durum belli batınca az yakan bir araç bile kurtarmıyo seni
ASR inan varmı bilmiyorum
ama yok sanırırm büyük ihtimalle yok işte geçen abs ışığı yandı onu söndürdüm felan
bitanede mutlu akü alırsak tamamdır
fazla abartı modifiye yapmıyacam bi çelik cant bide film bir ikide küçük yapıştırma gerisi abartı olur diye düşünüyorum
ses sistemi ve iç dizayn ağırlık yapıcam işte yawaş yawaş ondan sonra güzel bir arabamız var deriz
teşekkür ederim kardeşim engin bilgilerinden

« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2009, 23:46:49 »
torpido açma düğmesine 50 tl demişlerdi izmir de.bnmkide kırık 50 tl diyince almadım normal olarak...

« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2009, 17:49:13 »
Banada 40 demişlerdi. Bende sigorta panelinin kapağındaki söküp torpidoya taktım.  sigorta pneli açıkta kaldı ama orası nasıl olsa altta kalıyor. şimdilik idare ediyorum :-\
torpido açma düğmesine 50 tl demişlerdi izmir de.bnmkide kırık 50 tl diyince almadım normal olarak...