Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sunroof dan ses gelme  (Okunma sayısı 3377 defa)

sunroof dan ses gelme
« : 06 Mart 2012, 23:14:53 »
arkadaslar mrb sunroof dan ses gelen arkadaslar var mı veya cozum uretecek tıkırtı seklınde sesler gelıyor 2. sorum ıse arabanın pedalların oldugu yerde bazen ıslaklık olusuyor nedendır?arka sılecek suyu calısmıyor yanı su fıskırtmıyor bunla bı alakası olabılır mı?

Ynt: sunroof dan ses gelme
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2012, 03:09:49 »
1- sunroofun dişlilerinden veya tırnaklarından biri ya saldı ya salmak üzere kendini.
2- aynen , arka sileceğe giden suyun borusu pedalların üstünden biyerden geçiyomuş, 6N başlığında bi arkadaşta daha aynı sıkıntı vardı içeri su geliyodu hortum kopmuş ek yaptı düzeldi. ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #2 : 08 Mart 2012, 00:32:19 »
bu hortum nerde nasıl ulaşırız o konuyu bulamadım bur sunroof da ben tırnak fln goremedım

« Yanıtla #3 : 08 Mart 2012, 00:42:37 »
benim arabada sunroof yok, sunroofla ilgili tahminimi bir zamanlar E200 mercedeste aynı sorunu yaşamıştık benzer olabileceği düşüncesiyle yazdım. hatırladığım arka cam tarafında bi tırnak vardı o değişmişti. ben bi arayım hortum konusunu bulursam linki atarım hocam ;)

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #4 : 08 Mart 2012, 19:33:16 »
çok  saolun haberınızı beklıyorum

« Yanıtla #5 : 09 Mart 2012, 02:21:08 »
hocam aradım tekrar bulamadım konuyu ama ordada yazan kaput açma kolu civarından geçiyormuş hortumlar vs. idi hatırlayabildiğim, oraya bi fenerle felan bakın isterseniz muhtemelen çıkmış veya deforme olmuştur. akvaryum malzemesi satanlarda ince hortum olur alıp ekleyebilirsiniz.