Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Su alma problemi :((  (Okunma sayısı 39318 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: Su alma problemi :((
« Yanıtla #28 : 27 Mart 2009, 11:33:48 »
yağmur kanallarının oraya su döktüğünde çamurluktan akıp gidiyormu yoksa birikiyormu bence onu kontrol et önce kanal delikleri tam temizlenmemiş olabilir normalde tel yada susta yardımı ile o deliklerin açılması gerekiyor el ile temizlik yeterli değil araç büyük ihtimalle polen filitresi ıslandığından buhar yapıyordur.ayrıca bu tip problemler bir çok araçta meydana gelebiliyor sadece polo'da değil.

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #29 : 27 Mart 2009, 19:06:08 »
Polen mantıklı gibi. Benimki 6n2 trendline içine ya pek su almıyor yada benim dikkatimi çekmedi. Sadece çok soğuk olduğunda öncam içten buz tutuyor. Paçalarımdaki kar paspasa dökülüp su birikintisi oluyor ben ona bağlıyorum. Yağmur da sıkıntım yok sadece karda oluyor. bende ki normal

Sıkıntı skoda fabiada da varmış galiba çözende var bizim forumda gördüm gibi iyi bi araştırma yapın bencw
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #30 : 27 Mart 2009, 20:04:45 »
yağışlı günlerde dışarıdan araca bindiğinizde genellikle ayakkabınızdaki su paspasa dökülmüş oluyor buda camların buğu yapması için çok iyi bir sebep tabi bu arada polen filitrelerinizinde temiz ve kuru olmasına özellikle dikkat etmek ve sık sık değiştirmek gerekiyor.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #31 : 05 Nisan 2009, 17:25:28 »
Acı ama gerçek :-\
Sağ kapı altında su alma problemi vardı dun kapı lastiğini söktüm paslanmış ve çürüme vardı.

paslanan yerleri temizleyip sıvı conta surdum heralde artık su girmez.

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2009, 11:32:21 »
ilk defa başıma bir şey geldi geçen hafta, çok yağmur yağmıştı bir gün... onun sabahında arabayla garajdan çıktım bişeye sinirlendim gaza hızlıca bastım, basar basmaz sağ taraftan torpidonon altında bir sürü su girdi ilk defa oldu bu.. sert kalkışla bir alakası var mı bunun acaba ?
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

« Yanıtla #33 : 15 Nisan 2009, 21:55:07 »
Merhabalar;
konuyla ilgili daha önce Sorulmuş Ben bakmıştım!!!
klasik sorun Bu
Başımada geldi Hem nerdeyse balık Yüzecek Şekilde;
önceki konulara bakman yeterli benim yetkili Serviste; Batı otomotivde 400 ytl yaptırdım döşeme komple çıkartılıp kurutulup ve gider delik leri açıldı 2 yıl garanti verildi tavsiyem uy
Neden mi?
Tavan döşemesi nem yüzünden aşağı sarkıyor ve taban nemden çürüyüp koku yapıyor asla Giderilemez miş ....

« Yanıtla #34 : 16 Nisan 2009, 18:25:00 »
aynı problemıı bende yasadım ama cozdum sebebıı  alarm sıstemının kablosuu  alarmın kablosuundan su gırıyor   :tamamdir