Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Şöyle bir araç var bana yakında fiyatı nasıl peki bize gelirmi  (Okunma sayısı 9003 defa)

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
Resul abi gönlüm Polo'dan yana

aralarında 7 yaş fark var ama ben sıfırınıda kullandım bu clionun çok takır tukur geldi, vw deki esneklik konforlu sürüş keyfi renoda yok aga. yakıt muhtemelen clionun daha az olacaktır. polo sorunsuzsa ve 16500 veya altına bırakırsa alınabilir..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

ya usatam hiç uğraşma gel sana benım polyu verım bas git tertemiz istedğiin yere 

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
ya usatam hiç uğraşma gel sana benım polyu verım bas git tertemiz istedğiin yere 

Abi ı zaman benimkini niye sattım sadece sunroof yoktu :)
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
İkinci ilan satılmış bile :D :D
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

ne tarz bir araç arıyosun yardımcı olalım 2009 fort fiesta benzinli uyarmı sana biladerın arabası satıyo oda

1997 model tek kapı 1.4 spor poloda var arkadaşımda   temiz

yuh ya adam c.lıne a 17 ıstemıs o zaman bız 18-19 yazalım hıghlıne a pıyasa ne olmus boyle

Ona bakılırsa benim arabaya 17.500 verdiler vermedim  :)

hata yapmıssın dıyelım o zaman sana :) bana 17.750 veren alır arabayı hemıde hıghlıne ;)

Şimdi arabadan arabayada fark var ama Highline ların benim  trendline  kızımdan  ayıran özellik sadece dijital klimalı ve sunroof olması başka bir artısı yok  ;) Ama benim kızımın artıları say say bitmez  ;D :saygılar

yanılıyosun bence senın aracın 100bg mı 0-100 ü 10.3 sn mı elektrıklı ve ısıtmalı aynası var mı kararan dıkız aynası 4 aırbag mı daha sayayım mı bırde anfılı baslı ses sıstemı var onu saymaya gerek yok her arabaya takılan sey + açık hava flitresi 30 lt lpg ıle sehır dısı 450 km gıdıyor mu:)sıfır lastıkler yenı degısen trıger cam fılmı amerıkan park daha sayayım mı hocam:)

Hocam yanlış anlama ama bu saydıkların arasında 100bg uymuyo benim kızıma fakat 0-100 ü de 11 saniyede göre biliyorum  ;) yakıtta ş.dışında aynı  ;D diğer özelliklerinde fazlası var eksik yok çok şükür ;) Normal bir trendline ile  highline kıyaslanamaz elbette fakat benim trende normal bir trend değil  :saygılar