Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SONAR MARKA ANGEL KULLANAN WARMI  (Okunma sayısı 9451 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
SONAR MARKA ANGEL KULLANAN WARMI
« : 17 Şubat 2011, 12:39:56 »
Aracıma yeni far almayı düşünüyorum, internetten biraz araştırma yaptım ve bi modelde takıldık. Linkini veriyorum eğer kullanan yada ürünü bilen warsa yorumlarını bekliyorum
                                               Teşekkürler..

Volkswagen Polo 1995-1999 6N1 Angel Eye Far Takım Sonar
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Ynt: SONAR MARKA ANGEL KULLANAN WARMI
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2011, 12:44:19 »
ben kullanıyorum zaten junyan ve fk yaramaz en iyis ive  güzeli sonar tercih güzel yani  ;)
diğerleri çok emitasyon duruyor
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2011, 12:45:07 Gönderen: sossi »
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2011, 12:53:45 »
Üstad farın öntarafında cam warmıdır, fotorafında belli olmuyor. bide warsa aracının fotorafına bi bakalım nasıl durmuş farlar. link falan warsa bi zahmet.  :tamamdir
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2011, 12:55:32 »
abi golfe nasıl bir uygulama yapacaksın, merak ettim?mercekleri mi sökeceksin?  ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2011, 12:58:43 »
yok golf değil polo için, iş arkadaşımın arabası kendi arabama değil

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2011, 14:13:57 »
kullanan varsa fotoğraf yada link yollarsa sevinirim. Araç üzerinde nasıl durduğunu görmeden almak istemem.  ???

Ops caps açık kalmış :)
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2011, 14:54:36 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2011, 15:56:07 »

Fk daha cok yakısacaktır abi.

Ama Sonar istiyorsan örnek olark Altan abinin aracı olabilir. Aynı ürünler cünkü.

Birde sonar alırsan buhar sorunu oldugunu duydum tabiki bu sadece şans. Buhar yapmayan diyen olucaktır.Yapıyor olanda diyen cıkacaktır  :halazn:
Vw Polo 6N

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2011, 16:02:58 »
Abi benim farlarsa sonar bakabilirsin resimlere ;)http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/cistak-cistak-reddevils-new-project-page-192432-t18305.0.html
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2011, 16:06:59 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2011, 17:00:52 »
Abi benim farlarsa sonar bakabilirsin resimlere ;)http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/cistak-cistak-reddevils-new-project-page-192432-t18305.0.html

Heh bak bu iyi oldu bol resimli. Baksın ark karar versin artık.