Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: fren ışıkları yanmıyor?  (Okunma sayısı 9114 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: fren ışıkları yanmıyor?
« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2011, 13:01:17 »
yok Nizam bilmediğimden değil. dalgınlık işte. de işte uyanmam için sinyal geri vites arka sislerin çalıştığını bir kez daha hatırlatması gerekti arkadaşın. doğal olarak onlar da yanmazdı sigortadan olsa. senin haklı olduğunu anlamıştım zaten orada. cevabı okuduğumda yazabilme fırsatım yoktu. daha sonra da başlık araya kaynayıp gitti. :) :)

he bak demiyorum ki bak bunu da biliyorum. aslında uzmanım zaten filan. yok öyle bir şey. öğrenmem gereken 1 milyon şey varsa bildiklerim 3-5.

çok sey ögretiyor bu arabalar hayattan daha hızlı :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2011, 13:39:09 »
kesinlikle. vw olması veya golf-polo-jetta olması filan da değil. her araçta bir süre sonra sorunlar görülmeye başlıyor. sonra sorunların görülme sıklıkları artıyor. artık bir süre sonra öyle oluyor ki senin yama yapma hızından daha fazla arıza göstermete başlıyor. sen bir yeri tamir edene kadar 2 farklı yerde sorun çıkıyor. sonra aracı komple elden geçirtiyorsun. bu süreci fabrika çıkış zamanına kadar olmasa da epeyi bir geriye atıyorsun.

tabi ne kadar eski aracın varsa, sorunlarla karşılaşma olasılığın da o kadar fazla. her gördüğün sorundan da bir şey öğreniyorsun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2011, 13:50:01 »
kesinlikle. vw olması veya golf-polo-jetta olması filan da değil. her araçta bir süre sonra sorunlar görülmeye başlıyor. sonra sorunların görülme sıklıkları artıyor. artık bir süre sonra öyle oluyor ki senin yama yapma hızından daha fazla arıza göstermete başlıyor. sen bir yeri tamir edene kadar 2 farklı yerde sorun çıkıyor. sonra aracı komple elden geçirtiyorsun. bu süreci fabrika çıkış zamanına kadar olmasa da epeyi bir geriye atıyorsun.

tabi ne kadar eski aracın varsa, sorunlarla karşılaşma olasılığın da o kadar fazla. her gördüğün sorundan da bir şey öğreniyorsun.

kesinlikle birde tecrübe oluyor ufak bir arızada koşa koşa tamirci aramıyor yada kazıklanmaktan korunuyorsun :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2011, 15:15:54 »
ben demiştim.  :p :p  :D :D

en büyük masrafların böyle olsun. geçmiş olsun.
keşke böyle olsa ilk defa bu kadar ucuza çıkarttım :D

« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2011, 15:18:55 »

benim görüşüm araç on yaşına geldimi güzel bi bakım istiyo omürsel parçaların çoğu elden geçmesi gerekiyor valla