Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: RCD 510 tavsiye  (Okunma sayısı 3863 defa)

RCD 510 tavsiye
« : 30 Ocak 2012, 18:47:49 »
Merhaba arkadaşlar sitenin yeni müdavimiyim  :)  epeydir hayalini kurduğum polo aracıma kavuştum sonunda. Sizden fikir almak istiyorum acaba 6n2 modeller RCD 510 uyumlumu acaba?  taktıran arkadaşlar varmı? veya elinde RCD 200 Mp3 modeli olan var ve satmak isteyen var mı :)   ve ayrıca  kompenant olarak hangi marka ve modeli önerirsiniz??  ( hem 6n2 modeli için arka kapılarda hoparlör boşluğu varmı?  )  şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için tşk ederim ;)

Ynt: RCD 510 tavsiye
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2012, 16:11:00 »
hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde binin kaç model polo aldınız fiyatı nedir

bendede 2000 model 6n2 comfline modeli var bende double din almak istiyorum piranha marka var fiyatı uygun özellikleri tam bana göre
navigasyon türkçe sesli + türkçe menülü
geri görüş kamerası bağlanabilmesi
7 inc olması
güzel özellikleri ancak tam kullananı bulamadım en iyi kullanan bilir navigasyonu uyduruk olursa bi daha navigasyonmu alacaz bide dandik bişey se boşa para harcamış olacaz 500 double din + 100 tl takmaya falan alırlar 600 tl az para değil neyse sende araştır kim bilgi bulursak paylaşalım.

« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2012, 19:41:57 »
Amin inşallah kaza bela yüzü kimse görmez. 2001 model trendline 16000 tl ye tanıdıktan aldım arabanın öncesini bildiğim için değilse 17500 den aşağıya vermiyordu :)   Bende double din olsun istiyordum hatta son bir aydır evimin etrafında dolaşan hırsızlara inat alacaktım ama dün iki komşumun daha arabasına girip ikisininde teybini alıp ortada tek benim arabamın kalması ile vaz geçtim :(  Normal bir teyp alıp takacağım artık. Senin için piranha markanın evet fiyatı uygun ama sonraki evrelerde yani bir arızalanma durumunda servisi çok problem çıkartıyor. Özellik konusunda çok dolu ve bir o kadar hesaplı ama sonrasınıda düşünmek lazım olurda arızalanırsa ben şahsen fazla uğraşmak istemem. kenwood lar var bide double din onlarda fena değil gibi özellik bakımındanda doldun fiyatlarıda fena değil gibi gelmişti bana 550tl ye bir modeli diğer bir modeli 750 tl bulmuştum. 750 tl olan elektro world de 1290 tl bugün baktım hatta.

Çevrimdışı Tcihan

• Duanlamı yaşadım ki bedduanla öleyim!
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2012, 21:44:23 »
Merhaba arkadaşlar sitenin yeni müdavimiyim  :)  epeydir hayalini kurduğum polo aracıma kavuştum sonunda. Sizden fikir almak istiyorum acaba 6n2 modeller RCD 510 uyumlumu acaba?  taktıran arkadaşlar varmı? veya elinde RCD 200 Mp3 modeli olan var ve satmak isteyen var mı :)   ve ayrıca  kompenant olarak hangi marka ve modeli önerirsiniz??  ( hem 6n2 modeli için arka kapılarda hoparlör boşluğu varmı?  )  şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için tşk ederim ;)
Avrupada birisi yaptırmış kardeşim ama 2012 model polodan farkı yok sanki, gerçekten çok hoş durmuş...Linki paylaşıyorum bu linkte park sensörünü anlatıyor ama sen üstteki teyp kısmına odaklanıver....
http://www.youtube.com/watch?v=yxLNE3li6MI
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2012, 14:17:34 Gönderen: Tcihan »