Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polom için gri ön panjur nerden bulabilirim  (Okunma sayısı 4504 defa)

polom için gri ön panjur nerden bulabilirim
« : 17 Şubat 2012, 11:18:15 »
Dün akşam malum yoğun kar yağışı ve buzlanma vardı,ışıklarda öndeki araca ufaktan dokunduk.ön panjur ve vw logosu kırılmış sallanıyo düştü düşecek,biraz bakındım nete ama pek tatmin edici sonuçlar bulamadım..
aracım gri renk o yüzden gri ön panjur arıyorum nerden bulabilirim ayrıca tabiki vw logosuda ?
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: polom için gri ön panjur nerden bulabilirim
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2012, 13:32:17 »
hurdacılara bakabilirsin

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/vw-polo-6n2-sport-panjur-dp-faturali-99-01-48975431

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-polo-6n2-panjur-arma-iptalli-53592919/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-volkswagen-polo-6n2-99-02-orjinal-on-panjur-logolu-50265315/detay

ayrıca panjurların renklerini beğenmezsen kendinde kaplayabilirsin bunları beğenmediysen vw servisindende fiyat al derim ama son verdiğim linkteki bayağı uygun görünüyor fiyat bakımındanda

« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2012, 13:41:54 »
panjur arac renginde satilmaz zeten siyah alip kendin boyaticaksin  ;)

Çevrimdışı vtt

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2012, 13:54:02 »
panjur arac renginde satilmaz zeten siyah alip kendin boyaticaksin  ;)
+1

« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2012, 14:31:50 »
hmm anladım arkadaşlar yani ben mavi olanı alabilrim,nasılsa illakide boyanacak gri renge.diğer iki ilandakilerde logo yok,ben logo olsun istiyorum logosuz benim arabada nasıl durur bilmiyorum.en iyiisi logolu.ilginiz ve yardımlarınız için çok tşkler ;)
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2012, 14:32:59 »
hmm anladım arkadaşlar yani ben mavi olanı alabilrim,nasılsa illakide boyanacak gri renge.diğer iki ilandakilerde logo yok,ben logo olsun istiyorum logosuz benim arabada nasıl durur bilmiyorum.en iyiisi logolu.ilginiz ve yardımlarınız için çok tşkler ;)
reca ederiz aynen en uygununu al boyaciya birak :D

« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2012, 14:58:15 »
geçmiş olsun. logosuz panjur bu kasa için bursadan bi arkadaşta vardı hatta forumda satıyodu biaralar. en sıkı mavi die bi başlık açmıştı yanlış hatırlamıyosam. fikir vermesi açısından oradan bakabilirsin. bence logolu şart bu kasaya çünkü kaputun orta uç kısmı ambleme göre bombeli düz deil, logosuz panjur sırıtıyor biraz.
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2012, 22:55:01 »
alın sıze aracınızın aynısı rengıne kadar:)
KACIRMAYIN DERIM
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-polo-6n2-orjinal-panjuru-2000-2001-kasa-44367542/detay
eğer satıcının dediği gibi orjinalsa kesin kaçırma çünkü serviste orj. panjur 90 tl logo 50 tl diye biliyorum.
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #9 : 18 Şubat 2012, 22:59:24 »
eğer satıcının dediği gibi orjinalsa kesin kaçırma çünkü serviste orj. panjur 90 tl logo 50 tl diye biliyorum.
bence orj degilse bile kacirma :D

« Yanıtla #10 : 21 Şubat 2012, 10:13:27 »
tşkler arakdaşlar,satıcıyla iletişime geçemiorum msj attım umarım döner geriye,ilan tarihi 2011 mart ayı bu zamana kadar elinde kaldıysa alacağım.aslında iyice inceledim aracın ön panjurunu panjurda sorun yok sadece vw amblemi nin yuvası kırılmış.çok küçük bi kırık oluşmuş umarım bu ilandaki satılmamıştırda bu şekilde ucuza kapatabilrilm.ilginiz için ayrıca tşkler ;)