Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6N2 TORPİDO AYDINLATMASI  (Okunma sayısı 6394 defa)

POLO 6N2 TORPİDO AYDINLATMASI
« : 05 Ekim 2008, 19:34:25 »
Arkadaşlar bu 6n2 lerin torpido gözünde aydınlatma sistemi yok mu acaba ? torpidoyu açtığımda hiç ışık yanmıyor. acaba varda benimkisimi arızalı ??

Ynt: POLO 6N2 TORPİDO AYDINLATMASI
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2008, 21:33:20 »
 :t yok benimkinde de yok kardeş :t

Çevrimdışı rye

« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2008, 00:44:10 »
6n2 serisinin hiç birinde torpido aydınlatması yok kardeş, küçük bir ayrıntı ancak önemli bir ihtiyaç.

« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2008, 21:37:11 »
bencede önemli bir ihtiyaç :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2008, 00:31:40 »
Hatta hiçbir poloda yok malesef, olanını görmedim ben.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı rye

« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2008, 17:50:34 »
bizim model ve öncekilerde yok galiba haklısın yenilerde var mı bilmem.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2008, 19:03:49 »
Yenilerdede yok  :bekleriz:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2008, 19:15:43 »
bagajda varda ne oluyor ışık yalnızca kendini belli ediyor :)
tamam hakkını yemeyelim zifiri karanlıkda bagajı gormemizide saglayabilir nadirende olsa...

« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2008, 23:05:31 »
yok ama ben hallettım o sorunu sizlerde bilirsınız şu 1 ytl ye satılan ışıklı çakmaklar var onların ışık kısmını  kestım torpıdo gözüne silokonla yapıştırdım köşeye  gece lazım oldumu açıyorum hemde beyaz led yanıyor işimi görüyor resım koyacam ama nasıl koyacam bilmıyorum   :tamamdir

« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2008, 21:50:42 »
yok ama ben hallettım o sorunu sizlerde bilirsınız şu 1 ytl ye satılan ışıklı çakmaklar var onların ışık kısmını  kestım torpıdo gözüne silokonla yapıştırdım köşeye  gece lazım oldumu açıyorum hemde beyaz led yanıyor işimi görüyor resım koyacam ama nasıl koyacam bilmıyorum   :tamamdir

valla işini görüyorsa ucuz ve akıllıca bi çözüm yolu  :tamamdir   resim eklemek için burdan yardım alabilirsin http://www.vwtr.net/forum/sohbet/dosya-indirmeresim-yukleme-t95.0.html 8)