Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: park sensörü  (Okunma sayısı 2979 defa)

park sensörü
« : 14 Mart 2012, 15:45:02 »
2000 model 6n2 sahibiyim park sensörü taktırmak istiyorum bazen fark etmeden gidiyoruz geriye faydası olurmu taktıran üstatlar yazarsanız sevinrim.

Ynt: park sensörü
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2012, 18:13:32 »
bende bora var ben taktırdım geçenlerde 100 lira + işçilik aldılar ama bence sizin araçlar için gereği yok yada benim açımdan öyle şimdi boranın kıçı malum gemi gibi ben zorlandığım için taktırdım arada annem de kullanıyor arabayı çok rahat ettim dedi faydası olur yani ayrıca arabayı satarkende artılarından biri olur...
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı falconxtc

Otomobil
    Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2012, 20:11:56 »
Ben sattığım 6n2 polo'ya ön arka taktırmıştım. (Mahalledeki çocuklar ben ne zaman arabayla bir yere gidecek olsam park yerinde önünde arkasında oluyordu dalgınlıkla birine bir şey olmasın diye taktırmıştım.) Caner Bey'in dediği gibi 100TL. gibi bir masrafı olmuştu. Kullanım olarak ta gayet memnundum. Özellikle benim gibi dalgın biri iseniz kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Caner Bey'in belirttiği gibi satarkende bir artı oluyor. Neyse özet olarak çok büyük bir araca sahip olmadığınız için çok gerekli olmayabilir fakat yinede çok fazla vermeden bu tarz bir önlem almak bana mantıklı geliyor. Sonuç için sizin görüş ve kanaatleriniz önemli olacaktır.

« Yanıtla #3 : 23 Mart 2012, 12:25:34 »
Çok haklısınız araba küçük arka görüş sorunu yok aslında ama bazen fark edilmiyor kaldırım yüksek falan oluyo ön arka taktırmak istiyorum malum yararı olur.

« Yanıtla #4 : 23 Mart 2012, 15:28:37 »
çok doğru geçen gece arkamda bi opel corsa durmuş bende geri geri geliorum evin önünde camlar da filmli benim farkedemedim sensör olmasa giydircektim ucuz kurtulduk.. çok faydası var :)
This is the best one until we make a better one.......