Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ön konsolda ve koltukta gıcırtı  (Okunma sayısı 23399 defa)

Ynt: ön konsolda ve koltukta gıcırtı
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2010, 17:39:33 »
Evet ön konsoldan gelen seslerde benim beynimi mahvetti.özellikle teyp kısmından.teybi değiştirdim.ordaki ses kayboldu.ama şimdide kapının ordan geliyor.arkadasın dediği gibi sprey silikon sanırım işe yarayabilir.Yada yorumlardaki gibi teybin sesini biraz daha açmak en kolay çözüm bence :):)
Bilseydi Mecnun VW sevgisini severmiydi Leyla zillisini :)http://www.ressim.net/upload/dc0c4351.jpg

« Yanıtla #15 : 09 Haziran 2010, 21:51:10 »
Aynen bende de ön konsoldan bozuk yollarda ses geliyor ben de ne bu ses diyordum demek ki kronikmiş  >:(

« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2010, 22:41:23 »
benim de camdan ses geliyor, cam resmen tıkır tıkır yerinden oynuyor.  boşlukta gbi sanki. nasıl önlerim bilemiyorum
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #17 : 10 Haziran 2010, 15:50:34 »
Ön camdan gelen ses cam yarı açıkken daha fazla oluyor...
http://img709.imageshack.us/img709/8803/poloy.jpg

1995 Polo 1.6 VW  Cumhur UYSAL Alanya / ANTALYA A RH +

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #18 : 11 Temmuz 2010, 15:25:29 »
benim de camdan ses geliyor, cam resmen tıkır tıkır yerinden oynuyor.  boşlukta gbi sanki. nasıl önlerim bilemiyorum

kızak plastiği değişecektir. Ankarada kamil usta eski sayfalardan hatırlarsın.

6n2 ile sert plastiğe geçildi, fiestası corsası yarisi, hepsi hatta sıfır 5.20 BMWsi. 2000den 2009a vw de kadar göğüsün bozuk yolda tıkırtı cızırtı problemi var,yinede sınıfıının fiyat aralığının en iyisi emin olun. 6R ve golf 6da tekrar 6n ve golf 4benzeri malzemeye geçildi onlarda bu sıkıntılar minumum olacak. Yinede yetkili servisler de izalasyon yaptırıp sesleri yok edenler var.

Golfle polo yine sınıfında şu anda öncü. Gördüğüm en kötü iç plastik. honda jazz yumuşak plastik ucuz arablar olurdu aynı onun gibi şimdikiler o kadar dandik yuhh dedim. Yeni corollanın göğüs bölümünde cm2 yumuşak yer yok.

Golf 5-jetta sınıfında En iyi iç malzeme octavia-astra-golf/jetta. Polo 9n2ye kadar tüm sınıf sert malzemeli, en yumaşak iç malzemeliler Fabia-getz.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2010, 15:31:26 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #19 : 01 Temmuz 2012, 18:07:11 »
arkadaşlar benimde aynı problem vardı. Bugün teybin üst kısmındaki boş kutuyu çıkardım. sonra teybi biraz üste kaldırıp teybin altına çift taraflı yapışkan bant koydum, köşelerine birer sıra, sonra teybi yerliştirip teybin üstünene aynı şekilde bant yapıştırdım. sonra boş kutunun üstünede bant yapıştırıp taktım yerine sonra viteş kutusu ile klima düğemelirinin altına yani birleştiği yerde bi boşluk var oraya siyah karton sıkıştırdım. ve hemen bozuk yolda deneme yaptım ne ses ne bişey kaldı. süper oldu. ilk önce boş kutudan çıkarmaya başlayacaksınız. tırnaklı köşelerden tornavida ile bizaz uğraşınca çıkıyor.

Çevrimdışı skrc

« Yanıtla #20 : 05 Ekim 2012, 11:01:32 »
Benimde aklımda şu teybin olduğu kısımdan başlıycam çift taraflı bant ve sünger yerleştirme olayına.
Çok fazla ses yok ama benim gibi cins olunca herşey gözüme batıyor  >:(
"Adım, Şükrü..."