Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Otomatik Cam Çıkarken Vazgeçiyor geri iniyor.  (Okunma sayısı 4068 defa)

Otomatik Cam Çıkarken Vazgeçiyor geri iniyor.
« : 06 Temmuz 2012, 16:51:07 »
Herkese merhaba ;

Arkadaşlar otomatik cam yarıya kadar çıkıyor çıkıyor birden geriye kaçıyor zemine kadar iniyor. Bu sorun hasıl olmadan önce iyice yavaşlamıştı kalkarken hani bir sorun geliyorum diyodu buymuş demekki.

önce düğme anahtarları bozuldu yeni takdırdım on gün olmadan bu sorun geldi aracı alalı iki ay oldu iki gün kullanamadım şu camları :)

Yardım ederseniz minnettar kalırım sabit konudaki cam krikosu bölümünü okudum kendim yapabilirim gibi geldi eğer yardımcı olursanız tabi.

Teşekkürler.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Otomatik Cam Çıkarken Vazgeçiyor geri iniyor.
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2012, 17:43:39 »
kızaklarda sorun vardır büyük ihtimal bir kırıldı zamanla görevini yerine getirdi çok pahalı bir sey değildir elinizden gelmiyorsa bulasmayın bir camcı halleder sorunu
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2012, 12:51:20 »
Yardımınız için teşekkür ederim Sayın Nizam.
Aslında elim böyle işlere yatkın formu inceledim cam krikosu bölümünü kapı ve cam sökmeyi oldukça kolya gözüküyor (tabi denemeden bilinmez) kendimi birazda geliştirmek istiyorum o yüzden kendim yapmayı deneyeceğim anladığım kadarıyla bana bir kızak lazım

« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2012, 15:10:12 »
cam bir yere takılıyordur. kenarlarını kontrol et
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı skrc

« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2012, 10:56:19 »
Eski vectramda vardı aynı durum. Bu camlar termikli denilen tipten.
Önüne bir engel gelince ( Çocuklar için özellikle yapılmış, el kol sıkışmasın diye) güvenlik için kapanmıyor aynen geri iniyor.
Aslında önünde bir engel yok ancak cam krikolarında yada fitillerinde bir yerde bir sıkışma olursa eğer kapatmaya çalıştığınızda.
Sistem anlamıyor bunu ve yukarı doğru çıkamadığını, önünde bir şey var sanıp geri dönüyor.
Eliniz yatkınsa açıp genel bri kontrol yapıp sorunu çözebilirsiniz...
"Adım, Şükrü..."