Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merkezi Kilit hava kaçırıyor? fikirlerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 15866 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Ynt: Merkezi Kilit hava kaçırıyor? fikirlerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2009, 20:37:22 »
Şöyle bişey yapsan bakkalda 1 balon al bir parça kes yırtık yere göre sonra 2 yerede baly sür 10 dakika beklettikten sonra birbirine yapıştır elinle iyice bastır sonra 2 veya 3 tane çamaşır manlıyla sıkıştır işe yarayacağını düşünüyorum.

« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2009, 22:00:57 »
yarın denıyorum arkadslar basarılı olursam fotograflarla gostereceğim. :) balon veya bulasık makınesı eldıvenı kesıp yapıstıracağım . aklıma bugun geldi. arkadaslarda soylemıs zate :)

« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2009, 19:41:58 »
arkadaşlar dun ıtıbarıyle kapımı onarmıs bulunuyorum inşallah. :)  su doktoraarın ve hemsırelerın kullandıgı beyaz eldıven var ya onu kestım ve ıcıne dosedım ve super guıde denen bır yapıstırıcıyla yapıstırdım ama komple ıcıne gore kestım . sonra taktım .. sımdılık hava kacırmıyor kacırırsa kadınların kullandıgı bulasık eldıvenını kesıp koyacagım sımdılık boyle ıdare edıyorum . :)
(aklınızda bulunsun bulasık eldıvenı ve beyaz ınce eldıven doktorların kullandıgı.) :tamamdir

« Yanıtla #17 : 19 Ocak 2010, 23:31:11 »
ya allah için aynı sorun bende var o parçayı nerden bulabilirim arkadaşlar

Çevrimdışı TheSaint

• Polo yordun beni...
« Yanıtla #18 : 30 Ocak 2010, 02:03:13 »
Dostum aynı polo, aynı sorun, 80 tl :) bağcılar güngören oto sanayi özen oto - yusuf usta

« Yanıtla #19 : 01 Şubat 2010, 13:50:19 »
Dostum aynı polo, aynı sorun, 80 tl :) bağcılar güngören oto sanayi özen oto - yusuf usta

arkadaşım ilgin için sağol ama ben mersindeyim söylediğin yerin telefonu varsa sevinirim