Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Koltuk kızakları yardım :(  (Okunma sayısı 16118 defa)

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
Ynt: Koltuk kızakları yardım :(
« Yanıtla #14 : 19 Mart 2012, 13:08:52 »
yardımcı olabıldıysek ne mutlu kardesım.. :tamamdir :tamamdir

« Yanıtla #15 : 20 Mart 2012, 19:42:41 »
vallaha süpersiniz iki koltuğumda harika oldu hemde sökmeden   :sevgi: :sevgi:

« Yanıtla #16 : 20 Mart 2012, 19:55:12 »
vallaha süpersiniz iki koltuğumda harika oldu hemde sökmeden   :sevgi: :sevgi:
ceceduman kardesım aynı sorun bendede var sımdı sen yaptın tam ne yaptıugını banada ozetlermısın:))

« Yanıtla #17 : 21 Mart 2012, 22:38:10 »
ceceduman kardesım aynı sorun bendede var sımdı sen yaptın tam ne yaptıugını banada ozetlermısın:))

yaaa önce burdan admin arkadaşlara seslneiyorum bu özürlü arkadaşınıza yardım ve nickimin altına ismin olan EMRAH yazısını yazarsanız çok sevinir ve mutlu olurum  :) dostum sana gelince öne bu durum benim çok canımı sıkıyodu bady e gitmeden bacak kası yaptım şimdi vucudumla bacaklarım orantısız olduğu için bady e yazılcam düşün yani  :D bir paza sabahı arabamı çıkardım koltuğun kızaklarını iyice inceledim elimde wd-40 balata spreyide olur güzelce yağlı olan sağ sol kızaklara sıktım ve görünmeyen koltuğun ortasında (altında)kalan kızagıda koltuğu ileri çekerek arabanın eşik düzeyinden bakarak temizledim sağ sol kızaklara yeni gres yağı sürdüm ama güzelce temizledikten sonra ki ben fazla titizim tona vidayla en ince yere kadar girdim temizledim sonra gresledim ordaki kızağa gres sürme sansın pek yok olmağı iğin sprey gresler var ondan sıktım ve koltuğa oturdum ileri geri haraketiyle güzelce yedirdim sonra taşan yağları güzelce sildim sonuç... mükemmel. :) yapamadığın biyer olursa söyle hemen yardımcı olurum  :tamamdir

« Yanıtla #18 : 22 Mart 2012, 01:54:02 »
silikon sprey tavsiye ediyorum gres yerine  ;) akmaz kokmaz bulaşmaz  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #19 : 22 Mart 2012, 22:31:03 »
silikon sprey tavsiye ediyorum gres yerine  ;) akmaz kokmaz bulaşmaz  :tamamdir

hele öyle bi hata yapsın arabanın motorunu indiririm temizlik için okadar yani  :bekleriz:  :D