Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kol Dayama Kolçağı  (Okunma sayısı 15865 defa)

Ynt: Kol Dayama Kolçağı
« Yanıtla #14 : 29 Nisan 2012, 20:24:14 »
olurmu salihim yaa :) gerçkten çok güzel duruyo el frenini kullanırken sıkıntı yaşıyomusun peki ?

« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2012, 21:11:28 »
çok dik yokuşlarda felan el freniyle kalkmak icab ederse kolçağı kaldırıyorum,inik şekildeyken biraz kasmak gerekiyo :) bence değer, el freni dururken kolçak yürürken lazım ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2012, 18:31:35 »
salih bey sizin kolçaktan nerede yaptırabilirim? okuduğum kadarıyla sizin aldığınızda varmış bu, ama tam kafamdan geçen şekilde yapmışlar, keşke yaptırdıkları yeri öğrenebilsek.

« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2012, 09:40:36 »
salih bey sizin kolçaktan nerede yaptırabilirim? okuduğum kadarıyla sizin aldığınızda varmış bu, ama tam kafamdan geçen şekilde yapmışlar, keşke yaptırdıkları yeri öğrenebilsek.

üstad oturduğunuz yere hangisi yakınsa şaşmaz yada ivedik sanayii ye gidin döşemecilere felan bi sorun. bende bilmiyorum, öğrenme imkanı yok yapılan yeri.. :-\
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #18 : 07 Haziran 2012, 23:47:03 »
ben döşeme de olsa aracı deldirmek istemediğim için döşemecide koltuk ara boşluğunun ölçüsünü aldırdım oraya göre güzel bir kol dayama yaptı. sabit değil sert bir minder gibi dikdörtgen. 35 tl