Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kırmızı yağ lambası  (Okunma sayısı 4206 defa)

kırmızı yağ lambası
« : 06 Şubat 2012, 22:13:24 »
arkadaşlar çok soğuk günlerde arabamı hergün çalıştırdım işimi gördüm.Bugün okula gittim öğlen vakti okuldan çıkarken yağ lambası yandı.Ustaya çektirdim arabayı yağ pompası değişti ama hala yağ basıncı 0.Neden kaynaklanabilir usta motoru açmamız gerekiyor diyor motordan başladılar bakalım.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar moralim çok bozuk.Aracım daha 98000 de bide yorgunda değil.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: kırmızı yağ lambası
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2012, 23:52:26 »
temennim yanlış ustanın eline düşmemen

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 01:28:20 »
arkadaşım geçenlerde başıma bir olay geldi soğuk havada bir oku istersen! benim polonun yağını değiştireli 2 hafta olmadan yağ atmıştı, kolay kolay anlaşılacak birşey değildi oysaki çok basit birşeymiş Allahtan ustam işinin ehliydi. şu link i oku arkadaşım;
http://www.vwtr.net/forum/polo-6n2/soguk-havalara-dikkat-t27305.0.html
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 14:58:10 »
yağ lambası olayı sakat. kenara çekip servisi aramak lazım. bizim bi arkadaş devam etmiş motoru kitledi. yağ pompası bozulmuş 4 bin tl masraf oldu.

« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2012, 07:45:03 »
arkadaşlar yağ lambası yanma nedeni müşürden yağ pompasından falan değilmiş yağ filitresinin içindeki keçe patlamış patlayan keçede silindir kapağına gitmiş ve yağ kanllarını tıkamış.bilginiz olsun kesinlikle yağ filitrenizi falan değiştirin.

« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2012, 09:05:43 »
arkadaşlar yağ lambası yanma nedeni müşürden yağ pompasından falan değilmiş yağ filitresinin içindeki keçe patlamış patlayan keçede silindir kapağına gitmiş ve yağ kanllarını tıkamış.bilginiz olsun kesinlikle yağ filitrenizi falan değiştirin.

geçmiş olsun  :(
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2012, 18:58:55 »
ben boşuna her yağ değişiminde filtreyide değişmiyorum bide bana kızarlar  :bekleriz: geçmiş olsun dostum  :(