Gönderen Konu: Kazıklandım mı?  (Okunma sayısı 3896 defa)

Çevrimdışı e-XPLoDeR

• Profili Görüntüle
Kazıklandım mı?
« : 01 Ağustos 2012, 18:24:13 »
Merhaba Arkadaslar,
2000 model Polo'mun otomatik cam düğmelerinde sorun vardı. Bugün 2'sini de değiştirdim ve ustalık dahil 100 TL tuttu. Tanesi 45TL imiş. İnternette baktım, bir sitede 20 TL yazıyordu tanesine. Adama o kadar baskı yaptım, ama adam yemin etti parçayı 45 TL'ye aldığına. Bu durumda yalan mı söylüyor? Not: Düğmeler yan sanayi.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kazıklandım mı?
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2012, 19:22:21 »
Merhaba Arkadaslar,
2000 model Polo'mun otomatik cam düğmelerinde sorun vardı. Bugün 2'sini de değiştirdim ve ustalık dahil 100 TL tuttu. Tanesi 45TL imiş. İnternette baktım, bir sitede 20 TL yazıyordu tanesine. Adama o kadar baskı yaptım, ama adam yemin etti parçayı 45 TL'ye aldığına. Bu durumda yalan mı söylüyor? Not: Düğmeler yan sanayi.
yan sanayi jetta'nın sürücü tarafındaki tüm seti komple olarak 30 liraya almıştık.

Çevrimdışı e-XPLoDeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2012, 21:15:44 »
Bu durumda üzerine bir bardak soğuk ay iceyim yani.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2012, 21:38:08 »
hatta suan sordum 25tl imis.  Bu tür adamlara gıcık oluyorum. Bide işçilik almislar

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı e-XPLoDeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2012, 17:21:48 »
Maalesef herkes yamyam olmuş.
salihsefa,
Benimki komple değildi. Sadece o iki tuştu. Diğer tuşlar ve kalıbı vs. yoktu. Bu ilandaki baya kapsamlı. Buna demek ki bizim eleman en az 500 TL isterdi.

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2012, 21:36:16 »
bende degıstırdıgımde 30 tl almıstı adam  ???

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2012, 21:49:29 »
ben tamir etmiştim, bilseydim 25 -30 TL olduğunu değiştirirdim.. exploder seni biraz kazıklamışlar kardeş maalesef görünene göre  >:(
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2012, 23:07:05 »
düğmeler genelde oksitllenme yapıyor. elektronikçi arkadaşla açıp kontak sprey ile bir güzel temizledik, ilk günkü gibi oldu. :tamamdir

elektronik işinde iyi para kazanıyor ustalar. geçen kapı siviçi bozuktu, 50 lira dedi. abi kapıyı açmışken cam krikosunu da değiştireyim bunlar çabuk kırıklır dedi. halbuki birşeyi de yoktu. iyi dedim tak . böylelikle 90 lirayı cukka etti.

gene far düğmesi oksitlendi, söktüm ama içindeki devreye ulaşamadım. gittim 100 liraya aldım. aldıktan sonra bir baktım internetten meğer açmanın bir yöntemi varmış  :D
Araba binmek içindir..