Gönderen Konu: Polo Teyp Yardım  (Okunma sayısı 29458 defa)

Çevrimdışı masumbad

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Teyp Yardım
« Yanıtla #28 : 21 Şubat 2012, 12:06:19 »
Uzun araştırmalardan sonra Navitech Dx-9000 markalı double-din teybi aldım arkadaşlar. Şuan bimeksde kampanya var. http://www.bimeks.com.tr/urun/118133/navitech-nav-dx9000-tv-li-navigasyon-oto-teyp.aspx
Bakalım bağlattıktan sonra resimlerini ve yorumlarımı paylaşırım. İnşallah bir sorun çıkmaz.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 21 Şubat 2012, 19:14:32 »
hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, fotoları ve yorumlarınızı bekliyoruz  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı Tcihan

• Duanlamı yaşadım ki bedduanla öleyim!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2012, 21:14:58 »
RCD510 taktıran arkadaş varmıdır?
Aşağıdaki linkte adam hem RCD510 birde radar önleme taktırmış?????

http://www.youtube.com/watch?v=yxLNE3li6MI

Çevrimdışı Tcihan

• Duanlamı yaşadım ki bedduanla öleyim!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2012, 21:20:56 »
bende 2000 polo 1.4 trentline var ben ona double din taktırdım kullanıyorum.benimkine uydu.sanırım sizinkinede uyar.
Üstad elektriksel bağlantı soketlerinde veya teybi montaj vidalama yerlerinde bir modifikasyon yapıldımı hangi ustamız ne fiyata yapıyor?Yardımcı olursan seviniriz...

Çevrimdışı masumbad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 08 Nisan 2012, 20:29:07 »
Yaklaşık 2 aylık bir mücadelenin sonunda teybimi sorunsuz olarak kullanmaya başladım. İçinden navigasyon yazılımının yüklü olduğu kart çıkmamıştı çok uğraştım temin edebilmek için. Neyse almayı düşünenler özellikle micro sd kartı içinde mi diye kontrol etsin. Allta resimlerini paylaşıyorum. Aracım 1.6 comfortline 2000 model dürbün göğüs. 2. resim geri görüş kamerasının görüntüsüdür.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Nisan 2012, 10:04:22 »
hayırlı olsun çok güzel olmuş, güle güle kullanın :tamamdir  kaça almıştınız cihazı, epey olmuş
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb