Gönderen Konu: debrajı sert bırakması  (Okunma sayısı 9373 defa)

Çevrimdışı mstf

• Profili Görüntüle
Ynt: debrajı sert bırakması
« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2011, 17:11:43 »
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım bir hafta önce polo comfortline aracımı aldım. Aynı sorun bendede var debriyaj çok sert kalkışlarda titreme yapıyor. ve çok sıkıntı yapıyor, eski sahibi bayan olduğu için baskı balata diye tahmin ediyorum. yetkili servide değiştiren var mı ? yetkili servisle özel servis arasındaki fark nedir ? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Şubat 2011, 14:05:44 »
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım bir hafta önce polo comfortline aracımı aldım. Aynı sorun bendede var debriyaj çok sert kalkışlarda titreme yapıyor. ve çok sıkıntı yapıyor, eski sahibi bayan olduğu için baskı balata diye tahmin ediyorum. yetkili servide değiştiren var mı ? yetkili servisle özel servis arasındaki fark nedir ? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler.

aracınız hayırlı uğurlu olsun kazaısız belasız güle güle kullanın
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı mstf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2011, 14:52:03 »
aracınız hayırlı uğurlu olsun kazaısız belasız güle güle kullanın

Teşekürler.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #17 : 05 Mart 2011, 16:38:19 »

Aracın 2000 modelmiş onların debriyajı telli otomatik ayarlı, ilk olarak debriyaj telini orjinali ile değiştirmeni tavsiye ederim, sertliğin asıl nedeni genelde odur. 75tl fiyatı va                                                                                   
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı mstf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Nisan 2011, 12:07:15 »
Cevabın için teşekür ederim. Baskı balata bitmek üzere anladığım kadarıyla değiştirmek şart oldu