Gönderen Konu: I LOVE MY POLO 6N2  (Okunma sayısı 23046 defa)

Çevrimdışı zetec_zetec

• Profili Görüntüle
Ynt: I LOVE MY POLO 6N2
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2012, 21:54:28 »
ses sistemi benım araçta sony xplode usb aux ıpod teyp ön kolon 16 cm sony xplode hoparlör arkalar pandizota oval 350 watt kenwood
anfi sony xplode 2000 watt amfi ve özel yapım kabin ve yıne sony xplode 38 cm 1800 watt subwoofer var bendede gayet temız ses ve boğazımı düğümlüyor.SONY ve KENWOOD ortaklığı  >:D VW >:D

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Nisan 2012, 01:35:40 »
şiii biri ses sistemimi dedi :) arka camı bana patlattırtmatyın  >:D

Çevrimdışı zetec_zetec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Nisan 2012, 01:37:37 »
cece sakin ol tamm  :D >:D

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Nisan 2012, 01:56:01 »
cece sakin ol tamm  :D >:D

tamam ben sakinim sorun yok tamam olay büyümesin  :saygılar :D

Çevrimdışı BozoK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Nisan 2012, 20:38:43 »
Harbiden sakin olun arkadaşlar cam çerceve indirecek birisi varsa üstüme tanımam  :saygılar Öncelikle bir elektronikçi olduğumu belirtmek isterim  8)  zetec teyplerimiz aynı sanırsam, ön kapılarda JBL 210watt tek yol kompenantlarım arka kapılarda ise yine JBL fakat çift yol ve 240watt kompenantlarım var, subwoofer olarak ise 2 adet 38'er cm'den kenwood 2000watt  bagajımda bulunmaktadır ;D ayrıca wooferlar için mono bir pıoneer amfim ve kompenantlar için ise JBL bir amfim mevcuttur. Kızımada  hepsini kendim monte etmişimdir ayıptır söylemesi onun içindir ki sesi en fazla teybin 18-20 taş çatlasın 23 seviyesinde dinleyebiliyorum :D :tamamdir teybin aynı  sende de olduğunu düşünerek biraz fikir verir diye belirtmek istedim   ;)  :saygılar :sevgi:

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Nisan 2012, 21:55:30 »
Harbiden sakin olun arkadaşlar cam çerceve indirecek birisi varsa üstüme tanımam  :saygılar Öncelikle bir elektronikçi olduğumu belirtmek isterim  8)  zetec teyplerimiz aynı sanırsam, ön kapılarda JBL 210watt tek yol kompenantlarım arka kapılarda ise yine JBL fakat çift yol ve 240watt kompenantlarım var, subwoofer olarak ise 2 adet 38'er cm'den kenwood 2000watt  bagajımda bulunmaktadır ;D ayrıca wooferlar için mono bir pıoneer amfim ve kompenantlar için ise JBL bir amfim mevcuttur. Kızımada  hepsini kendim monte etmişimdir ayıptır söylemesi onun içindir ki sesi en fazla teybin 18-20 taş çatlasın 23 seviyesinde dinleyebiliyorum :D :tamamdir teybin aynı  sende de olduğunu düşünerek biraz fikir verir diye belirtmek istedim   ;)  :saygılar :sevgi:

arka kapılarda hoperlormu ? bızım arka kapılara hoperlor takılıyomu ?  ???

Çevrimdışı zetec_zetec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Nisan 2012, 22:14:08 »
Harbiden sakin olun arkadaşlar cam çerceve indirecek birisi varsa üstüme tanımam  :saygılar Öncelikle bir elektronikçi olduğumu belirtmek isterim  8)  zetec teyplerimiz aynı sanırsam, ön kapılarda JBL 210watt tek yol kompenantlarım arka kapılarda ise yine JBL fakat çift yol ve 240watt kompenantlarım var, subwoofer olarak ise 2 adet 38'er cm'den kenwood 2000watt  bagajımda bulunmaktadır ;D ayrıca wooferlar için mono bir pıoneer amfim ve kompenantlar için ise JBL bir amfim mevcuttur. Kızımada  hepsini kendim monte etmişimdir ayıptır söylemesi onun içindir ki sesi en fazla teybin 18-20 taş çatlasın 23 seviyesinde dinleyebiliyorum :D :tamamdir teybin aynı  sende de olduğunu düşünerek biraz fikir verir diye belirtmek istedim   ;)  :saygılar :sevgi:

sendeki teybin fotosunu atarsan ozaman karar verebılırım.elımde epoch kompenant takım var ama baglamaya üşeniyorum bende.kısayolda ön kolonları değiştirdim ve arka pandizota ek bır alttan ince mdf tabaka ıle orjınallıgı ve ortaya çöküntü olmasın diye bır destek yaparak kenwood ovalleri gömdüm.arkada bass anfi kısayoldan fazla ugraşmadan tesisatı dizdim ancak dediğim gibi kompenant takım elimde duruyor dah takmaya fırsatım olmadı.bugun aracın stiickerlarıyla ugraştım :) nede olsa buraya aitiz.
vwtr.net birde tavşanı sitemizin stickerlarını yapıştırdım araca :)) >:D

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2012, 22:22:42 Gönderen: zetec_zetec »

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Nisan 2012, 22:25:27 »
teyb alacak san onur benim teyb bu kesinlikle tavsiye ederim comp.takımları teybın gucune karsılık veremedı anfi taktırdım jbl in anca öyle toparladı
http://www.deal4you.eu/de/pioneer-deh-4300ub-cd-mp3-usb-ipod-car-radio.html

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Nisan 2012, 22:26:53 »
işte türkçe sayfada açıklamalı buldum  ;)

http://aytasielektronik.com/deh4300ub.aspx

Çevrimdışı zetec_zetec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Nisan 2012, 22:28:53 »
teyp var cece bırdaha teyp almam alırsamda doubledin alırım  >:D

Çevrimdışı BozoK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Nisan 2012, 12:35:31 »
arka kapılarda hoperlormu ? bızım arka kapılara hoperlor takılıyomu ?  ???

kapı içlerinde boşluk var sadece dış kısmını kesmen gerekiyor kesip kompenant taktırabilirsin pandizottan daha güzel oluyor  ;)

Çevrimdışı BozoK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Nisan 2012, 12:39:28 »
Resim çekip yüklerim tabi de bence pioneer almayın teyp olarak sadece tabikii.  Çok sorun çıkartıyor bende ilk önce onda karar kılmıştım lakin sony aldım gayette memnunum şu anda ;)

Çevrimdışı BozoK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Nisan 2012, 12:41:45 »
teybin modelide sony cdx gt500us

Çevrimdışı zetec_zetec

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Nisan 2012, 13:39:52 »
benım teybın modelı sony cdx-gt414u  
Sony CDX-GT414U Oto Teyp, Ön USB ve AUX girişli, Dört Codec'li (WMA/MP3/AAC/ATRAC) CD'li radyo... 

•Daha Yüksek Ses Kalitesi için DRIVE-S CD Şasisi
•4 x 50 W S-MOSFET güç çıkışı
•MP3 / WMA / ACC / ATRAC CD Oynatma
 •Taşınabilir Audio Cihazı uyumluluğu için USB ve Ön Auxilary Girişi
 •24-bit DAC (Dijital / Analog Dönüştürücü)
•Yeşil/Kırmızı/Sarı Değiştirilebilir Aydınlatma
•Arka / Sub Değiştirilebilir
•EQ3 Stage II (3 Bant Ekolayzer)
•CD Değiştirici Kontrolü Hazır
•KÖ kart tipi uzaktan kumanda RM-X151 birlikte verilir

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2012, 13:43:25 Gönderen: zetec_zetec »