Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: I LOVE MY POLO 6N2  (Okunma sayısı 22952 defa)

I LOVE MY POLO 6N2
« : 31 Mart 2012, 19:59:16 »

« Son Düzenleme: 06 Nisan 2012, 17:43:12 Gönderen: zetec_zetec »

Ynt: I LOVE MY POLO 6N2
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2012, 20:04:38 »
aa egsoz bi yerden tanidik :D
hayirli olsun abi iyi alarm otturmeler :D

« Yanıtla #2 : 31 Mart 2012, 20:08:26 »
aa egsoz bi yerden tanidik :D
hayirli olsun abi iyi alarm otturmeler :D
Alper egsoz için sağol yıne ve yıne teşekkürlerimi iletiyorum sana araba durdugu yerde rolantide bile homurduyor:)
Aracımda hatıran kalıcak... :)

« Yanıtla #3 : 31 Mart 2012, 20:15:40 »
onur facedede sana yorumlarımı yazdım ama buradanda yazıyım oncelıkle araban gercekten ben burdayım dıcek kadar dırı ve sıkı duruyo eksozun da guzel durmus sesını dınlemedık ama emınım guzeldır...bu arada dedıgım gıbı hangı renk olur bılmıyorum ama bende o şeytandan istıyorum :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2012, 20:15:57 »
Egsoz banada bir tanıdık geldi  ;D
ADK

« Yanıtla #5 : 31 Mart 2012, 20:19:36 »
hıı unutmadan bizim araçlara açık hava filtresi + eksoz takıyolar sesi gercekten bu bücürden beklenmedik bi ses veriyo benim amcamın oğlu toyota sevısınde (yetkılı) motor ustası benım araca bındıgı zaman orjınal sesınde bıle toyotanın 1.6 boyle cıgerlı ses yok dıyo  :sevgi: arclarınımızın kıymetını bılelım bu arada ben orjınaşlden yanayım motorsikletteki 4 silindirin o yırtıcı sesınden sonra araba bıraz sakın kaldı bendee :)

« Yanıtla #6 : 31 Mart 2012, 20:22:56 »
Egsoz banada bir tanıdık geldi  ;D
aynen kardesim :) egsoz tahttan tahtta devam ediyor:)
egsoz saglam :tamamdir

« Yanıtla #7 : 31 Mart 2012, 20:23:55 »
onur facedede sana yorumlarımı yazdım ama buradanda yazıyım oncelıkle araban gercekten ben burdayım dıcek kadar dırı ve sıkı duruyo eksozun da guzel durmus sesını dınlemedık ama emınım guzeldır...bu arada dedıgım gıbı hangı renk olur bılmıyorum ama bende o şeytandan istıyorum :)
emrah yorumların ıcın cok sagol.
şeytanı ayarlıcaz :) 8)

« Yanıtla #8 : 31 Mart 2012, 21:22:28 »
evet yollardakı halıylede sesiylede bir video en kısa zamanda gelicek  :tamamdir

« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2012, 12:50:49 »
maşallah bende egsoz ve acık hava flıtresı taktırmak ıstıyorum nasıl olur malıyyetı nedır yardımcı olursanız sevınırım

« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2012, 20:08:30 »
ben egsozu alperden aldım sağolsun ama sen alıcaksan egsoz 100-150 tl arası sadece son susturucu egsoz + hava flitresi komple kit 150 de ona dersen toplamı 300 tl yı bulur tabı daha ucuzada mal edebilirsin :) 8) :tamamdir

« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2012, 20:31:45 »
Hakikaten çok güzel olmuş inşallah kazasız belasız homurdatırsın  ;) egsoz ve hava filtresini ekledikten sonra yakıtta nasıl bir değişme oldu? Bende 5 ay önce 6n2 aldım belimi yeni yeni doğrultuyorum (aklımdan unocan geçergen gönlümdeki poloma kavuşunca ee haliyle biraz sıkıntı oluyor)  yavaş yavaş da aracımda değişiklikler yapmak istiyorum.Biraz önerilerde bulunur yardımcı olursanız bu çaylak kardeşinize sevinirim   :sevgi:   

« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2012, 20:43:43 »
Hakikaten çok güzel olmuş inşallah kazasız belasız homurdatırsın  ;) egsoz ve hava filtresini ekledikten sonra yakıtta nasıl bir değişme oldu? Bende 5 ay önce 6n2 aldım belimi yeni yeni doğrultuyorum (aklımdan unocan geçergen gönlümdeki poloma kavuşunca ee haliyle biraz sıkıntı oluyor)  yavaş yavaş da aracımda değişiklikler yapmak istiyorum.Biraz önerilerde bulunur yardımcı olursanız bu çaylak kardeşinize sevinirim   :sevgi:   
yakıtta herhangı bır değişiklik olmuyor yanlız bu ses yüzünden bastıkça basasın geliyor + ara gaz vıtesler arası yaptıgında azda olsa yakıt farkedıyor.herzamankı gıbı kullanırsan değişiklik yok.ben aracımda orjınallıgı bozulmasın diye dıştan sadece bir GTI spoiler taktım ve birde xenon.ılerleyen aylarda jant lastık dusunuyorum 15" başkada birşey yapmayı dusunuyrum şimdilik  ::) :D ;) :tamamdir
I LOVE MY POLO 6N2 hakkatten  :p :sevgi:

« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2012, 21:02:25 »
o sese de jant lastik gider tabiki :D  :bekleriz: bende şimdiye kadar ses sistemimi yaptım arka kapılara da kompenant taktım  pandizotu oynamadım hiç sonra xenon taktırtım jant lasikte vardı zaten aldığımda yeni taktırmıştı şimdi benim de aklımdan hava filtresi ile egsoz geçiyordu kiii senin resimleri gördükten sonra onada kesin karar verdim artık  :) Bu arada o şeytanta fena olmuş   :tamamdir