Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Silkeleme  (Okunma sayısı 14100 defa)

Ynt: Silkeleme
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2008, 23:04:00 »
ya sen uzaksın yoksa ben bizzat ilgilenirdim senin polonlada,şu an yapacak bişey yok.zaten orda hepsini denediyseler diyecek bişey yok :t :

« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2008, 23:45:19 »
Teşekkürederim. Elden bişey gelmese de ilginiz destek oluyo. Böyle çaresiz durumlarda insanın canı çok sıkılıyo...

« Yanıtla #16 : 19 Şubat 2008, 20:32:04 »
Şanzımanı indirmekten vazgeçmişler bugün. Debreyaj balatası değişen bi 6n2 nin iki akis kolunu benim arabaya takmışlar (deneme amaçlı), sorun kalmamış. Kendine akisçi diyen bu adamların sağlam dedikleri, sağlam olmayabiliyomuş yani. Hurdacıdan alınan sağ aks kolu (200YTL) da benimkine nazaran daha az vibrasyon yapınca onu takıp bırakmışlar.
İki kolun yenisi 1800 civarı imiş. Şimdi bir servisten haber bekleniyo, sağlam çıkma iki kol gelirse onları takıcaz.
Harcanan para, benzin, zaman, emek, alınan sonuç... Hangisine acısam bilmiyorum. Yaşadığım sıkıntıyı saymıyorum bile.
Bazı yedek parça fiyatlarına bakıyosunuz inanılmaz fahiş fiyatlar. Bu gün için sorun yok ama yarın ciddi bir problem çıktığında ne yapılır bilmiyorum. Polo'nun sağlamlık sloganı da inandırıcılığını yitirdi benim için.

« Yanıtla #17 : 21 Şubat 2008, 20:58:55 »
plastik kalorifer ızgarası 130 lira olan markdan ne beklenir.birgün satarsam sırf yedek parça fiyatlarından dolayı satarım arabamı.