Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Herkese merhaba  (Okunma sayısı 10621 defa)

Herkese merhaba
« : 15 Şubat 2008, 15:02:21 »
Aranıza yeni katılan bir 2002 model Polo 1.4 75 hp Comfortline AT 2 kapı  araç kullanıcısıyım.arabayı gerçekten çok beğenerek aldım.çok şık bir araç ama motor performansı bana  zayıf geliyor.özellikle rampa çıkarken süratli bile olsan motor yetersiz kalıyor.benimle bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.belki benim aracımın motorunda bir sıkıntı vardır.onuda sizin yorumlarınızdan tesbit edebilirim.birde aracımda alarm olduğunu öğrendim sol arkada alt tarafta üzerinde araba şekli olan küçük bir düğme var aracını kitlediğin zaman ışığı yanar ve alarmının çalıştığını anlarsın dediler ama ben aracımı kitlediğimde o ışık yanmıyor bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...

Ynt: Herkese merhaba
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2008, 15:04:06 »
hoşgeldin..iyi formlar..

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2008, 21:27:18 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2008, 22:54:06 »
Hoşgeldiniz, iyi forumlar öncelikle.O araba resmi olan düğme alarmın bi parçası belirttiğiniz gibi.Özelliği ise aracın iç sensörlerinin kapılar kilitlendiğinde devre dışı bırakılmasını veya aktif duruma getirilmesini sağlıyor.Yani olurya alışverişe çıkarsınız köpeğinizi araç içinde bırakırsınız, heh o zmn cır cır ötmesin diye :)
aracınızın resimlerini en kısa zamanda bizlerle paylaşmanız dileğiyle :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2008, 23:00:21 »
Bu araç 6n2 olması lazım değilmi benim öyle bi ışık hiç dikkatimi çekmedi.Tabi benimki 2000 model,kumandalı kapı açma yok maalesef.Bu arada motor banada yetersiz geliyor.Ankarada oturuyorum Cinnah yokuşunu çıkarken durup kalktığımda ne kadar devrini aldırsamda 3. vitese alamıyorum. 1.4 olmasından galiba 1.6 toyota kedi gibi tırmanıyordu yırtıyordu valla:D

« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2008, 23:03:02 »
Aramıza Hoşgeldin, İyi forumlar

Bu arada Toyota kedi gibi tırmalar yokuşları  ;)

« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2008, 23:03:56 »
Aramıza Hoşgeldin, İyi forumlar

Bu arada Toyota kedi gibi tırmalar yokuşları  ;)

Maalesef tek eksiği konfor...

« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2008, 23:07:02 »
Maalesef tek eksiği konfor...

Cidden Toyota Hiache minibus vardı bizde şirketin, çok guzel giderdi motor olarak ama konfor sıfır, nerde Hiachi,nerde Transporter... :sevgi:

« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2008, 23:08:53 »
Bizim Toyota hala duruyo bugün onla gideyim dedim işe hem lpg az yakar hesabı,Alarm aküyü bitirmiş:(

Ya bu yanıp sönen led i kopartsam alarm sürekli ötmez demi? 2 güne aküyü bitiriyo...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2008, 23:47:26 »
2002 ikinci çeyrekte sanırım  9n pololar çıktı arkadaşınki muhtemelen 9n serisinden
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2008, 12:27:33 »
iyi formlar hoş geldin

« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2008, 12:28:33 »
Bizim Toyota hala duruyo bugün onla gideyim dedim işe hem lpg az yakar hesabı,Alarm aküyü bitirmiş:(

Ya bu yanıp sönen led i kopartsam alarm sürekli ötmez demi? 2 güne aküyü bitiriyo...
bence sen aküyü değiştir eğer araçta +tesisat yoksa :tamamdir :tamamdir

« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2008, 20:32:47 »
bence sen aküyü değiştir eğer araçta +tesisat yoksa :tamamdir :tamamdir

Aslında aküyü yeni değiştirdik,dün gene bitmiş takviye aldım çalıştırdım yarım saat kadar gezdim,sabah çıktım çalışıyordu bi kaç gün onu kullanacağım,alarmı yeni taktırdım ondan sonra yapmaya başladı bende alarmı taktığım yere götürdüm aracı adam kaçak olabilir yarın gel dedi bugünde çok kar var gitmeye üşendim artık bi ara gidecem...

« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2008, 21:29:12 »
Aslında aküyü yeni değiştirdik,dün gene bitmiş takviye aldım çalıştırdım yarım saat kadar gezdim,sabah çıktım çalışıyordu bi kaç gün onu kullanacağım,alarmı yeni taktırdım ondan sonra yapmaya başladı bende alarmı taktığım yere götürdüm aracı adam kaçak olabilir yarın gel dedi bugünde çok kar var gitmeye üşendim artık bi ara gidecem...
ama sen led dedinya o yüzden alarmı hıç karıştırmadım