Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Güncel Bakım/Parça Fiyat Listesi  (Okunma sayısı 16776 defa)

Güncel Bakım/Parça Fiyat Listesi
« : 21 Mayıs 2008, 23:15:54 »
Merhaba, Aracımı almamın üzerinden yaklaşık bir sene geçti, Cumartesi günü aracımı şöyle bir göstermek için İzmir Nuri Küçük servisine gittim. Fiyatlar ve yapılanlar şöyle, Hella marka sol ön sinyal lambası 1 adet 29,66, Sol aks başı 1 adet 55,08, Aks körük 1 adet 21,19, Boğaz kelebeği temizlenmesi, bakım ve adaptasyonu 33,90, Brekutex (spreyi) ne olduğunu bilmiyorum 16,95,Servis ve işçilik bedeli 46,61 olmak üzere toplamda 203,39+Kdv=240,00 Ytl. ödedim. Yine her zamanki gibi güleryüzlü servis, içilen sınırsız çay ve içeçek ayrıca bir parçanın Kahramanlar merkezden gelmesini beklerken geçen zamandan dolayı çalışanların benimle paylaştığı öğle yemeği (nefis taze fasulye, pilav ve yoğurt), ayrıca ustamın sorularıma sabırla verdiği cevaplar bedava... Sevgiyle kalın.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Güncel Bakım/Parça Fiyat Listesi
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2008, 23:38:10 »
hayırlı olsun.fiyatlar biraz yüksek geldi bana, mesela bahsettiğin hella sinyallerin çiftini ben 30 a aldım, boğaz kelebeği temizliğini 20 ytlye yapıyorlar, sprey dediği temizleme spreyidir muhtemelen, en olmadı balata temizleme spreyi ise gereksiz bi malzeme..Yediğiniz yemeğiniz içeceğiniz güleryüz vs onlarıda ele alırsak hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın demek kalın
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2008, 00:03:38 »
Ankara'da gazetede bi reklam vardı.Kampanyaymış,tüm filtreler dahil 99 ytl bakım diye

« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2008, 11:30:28 »
valla bencede çok pahalı
1998 POLO 1.6 HB AC

Çevrimdışı Boyoz

• Das Auto
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2008, 16:13:50 »
Arkadaslar yeni bir baslik acip baslik kirliligi yapmayim dedim.

Aracim 90.000'e yaklasiyor. 90bin bakiminda neler yapiliyor? Harcamam ne kadar olur? Ekstra dikkat etmem gereken neler var?
Göztepe Genclik ve Spor Kulübü

« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2008, 17:40:29 »
B :'(en 35.000 km 4 yıl bakımı yaptırdım. triger kayışları değişti 700 YTL verdim. resmi serviste pişmanın.

« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2008, 14:40:57 »
Merhabalar,

2006 Polo Trendline sahibiyim; yeni bir konu basligi acmadan buradan sorayim istedim. Ankara'da ostim tarafinda 2-3 VW
servis ve yedek parcacisina gittim daha sonra BOSCH'un vw, audi servisine gittim ama bir turlu polo jant kapagini buralarda bulamadim. Orjinali cok pahali yerli uretim dediler ama benim orjinal jant kapaginin aynisindan yerli uretim bulamadilar. Bu baglamda bana yardimci olabilecek arkadaslarim var midir?

simdiden cok tesekkurler

« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2008, 12:21:12 »
izmir doğuş tan iyidir onlarda ne güleryüz var nede iş ahlakı
hiçbir şey yapmadan para alırlar vernesseniz aracı çıkartmayız diye aba altından sopa gösterirler aracını da  bozarlar daha çok ,Başıma geldi ordan biliyorum hayırlı olsun kazasız belasız  günler sürüşler dilerim
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2008, 01:19:17 »
slm arkadaşlar bi güncel fiyat listeside ben paylaşayım istedim. aracı alalı daha 1,5 ay oldu ama san 3 gündür trafik ışıkları, kasis v.s yerlerde durmaya yakır araba stop etmeye başlayınca Antalya da vw özel servisine gittim yapılanlar ve fiyatları şöyle ; Castrol Magnatec motr yağı 75, Yağ filitresi 15, hava filtresi 15, polen filitresi 10, triger seti 310, kayış V 15, hararet müşürü 35, cam suyu ve direksiyon yağı 5, + 120 ytl işçilik toplam 600 YTL. tabi bu fiyata boğaz kelebeği temizliği adaptasyonuda dahil. fiyatlar hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. acaba normalmi?

« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2008, 22:59:38 »
slm arkadaşlar bi güncel fiyat listeside ben paylaşayım istedim. aracı alalı daha 1,5 ay oldu ama san 3 gündür trafik ışıkları, kasis v.s yerlerde durmaya yakır araba stop etmeye başlayınca Antalya da vw özel servisine gittim yapılanlar ve fiyatları şöyle ; Castrol Magnatec motr yağı 75, Yağ filitresi 15, hava filtresi 15, polen filitresi 10, triger seti 310, kayış V 15, hararet müşürü 35, cam suyu ve direksiyon yağı 5, + 120 ytl işçilik toplam 600 YTL. tabi bu fiyata boğaz kelebeği temizliği adaptasyonuda dahil. fiyatlar hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. acaba normalmi?
çok ucuz bence bende çorlu çalışkan otoya gittim senın saydıklarının hepsıne 950 çıkardılar bırde azar yedık adamdan neden erken gelmedin randevu almadın diye  dayak yemekten korktum kaçtım

« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2008, 21:45:28 »
çok ucuz bence bende çorlu çalışkan otoya gittim senın saydıklarının hepsıne 950 çıkardılar bırde azar yedık adamdan neden erken gelmedin randevu almadın diye  dayak yemekten korktum kaçtım

;D gerçekten zor bi durum.. valla ben hakkını yiyeyem ordaki çalışanların sınırsız çay kahve vede yedikleri öğlen yemeğine ortak ettiler sağ olsunlar...