Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Göğüsten gelen cık cık ses (Uzun YoLda Baş Ağrıtıyor :() )  (Okunma sayısı 7610 defa)

Arkadaşlar Öncelikle HErkese Selamlar...
Hafif kasislerde bile arabamın göğüsünden gıcır gıcır sesler geliyor sanki gevşek bir ciavata var gibi tam anlayamadım ???
Bunun için sizce ne yapmaliyim  ??? Aracımın göğüsünü sökmeme gerekiyorsa nasıl sökebilirim ???
İlgileriniz için şimdiden teşekkürler...

pire kızıp yorgan yakılmaz ....
öle ses var diye göğüs sökülmez sökersin bişey bulamazsın ...
sıcaktan felan olabilir yani.... bence bi süre beklemekte fayda var...

pire kızıp yorgan yakılmaz ....
öle ses var diye göğüs sökülmez sökersin bişey bulamazsın ...
sıcaktan felan olabilir yani.... bence bi süre beklemekte fayda var...

yok yok o sesi biliyorum, sıcaktan falan değil, zamanında bizim dürbün göğüslü polo variant'ımız vardı, onda da geliyordu öyle bir ses, felaket sinir bozucu haklısın, çözümü ne dersen, bilmiyorum çünkü aracı önden hafif dokundurmuştuk, yaptırmadan sattık.

Aslında onceden pek yoktu.Sadece kasislerde otuyordu şimdi az bir hızda bile otuyor . Sanırsam başta dediğim gibi göğüs bağlantılırını vidalrının bir gevşemiş olabilir. Forumlarda gordugume gore 6n2lerde olan genel bir sorun kesinlikle bir çözümü olmalı inş çözümler buluruz.

çözüm bulmanı gerçekten yürekten isterim. Ses hatırladığım kadarıyla gevşek civata sesine benziyordu, babamla benim yorumum da "heralde bu arabanın göğsünü sökmüşler, takarken de civataları tam sıkıştıramamışlar" olmuştu

göğüsün ayakları kırılmıştır.
göğüsü sökmeden yapılabiliyor

d3n1s arkadaş gibi düşünüyorum bnde civatalar ilgili diye...
Ama cyber34 arkdaş göğüsü sökmeden halledilebiliyor diye yazmış.Kardeş bunun naıl yapıldığını anlatırsan sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Usta göğsü bir sağından bir solundan hafifçe salladı sol tarafın problemli olduğunu hemen anladı.
Sende bir dene aynı sesi duyuyorsan kaynağı buldun demektir.
Ben sese aşırı duyarlı bir insanım.
Milletin duymadığı sesleri duyarım.Fakat doğru ustayı bulana kadar çok test sürüşü yaptım ustalarla.

Cyber34 kardeş sesin nerden geldiğini tesbit ettikten sonra bu işi bn halldebilimiyim sizce. Bu işi nasıl halldeceğimi açıkça anlatırsanız çok sevincem.

Araç yapılırken başında değildim fakat gögsün sökülmediğini öğrendim.

Ynt: Göğüsten gelen cık cık ses (Uzun YoLda Baş Ağrıtıyor :() )
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2010, 18:17:52 »
Dİreksiyonu aşağı inidirince ses kesiliyo yukarı cıkarınca devam... anlayamadım . Bu ne iştir :S

« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2010, 19:33:15 »
Dİreksiyonu aşağı inidirince ses kesiliyo yukarı cıkarınca devam... anlayamadım . Bu ne iştir :S

o zaman Cyber'ın dediği sorun, sol tarafın ayağı kırılmış anlaşılan. Direksiyonu yukarı kaldırınca göğse dayanıp sıkıştırdığı için ses yok, indirince göğüs geveşdiği için ses var. Eğer İstanbul'daysan Cyber'ın ustasını öğren götür yaptır.

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2010, 17:22:50 »
6n2 de bende de vardı en üste 1-2mm boşluklu tutuyordum
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di