Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: fren balatası  (Okunma sayısı 8677 defa)

fren balatası
« : 17 Mayıs 2012, 18:46:16 »
fren balatalarından onlerden ses gelıyor frene bastıgımda ıslık sesı baktıgımda fren balatası azalmıs arkalara nazaran degıstırmek ıstıyorum fıyatı ne kadardır ankarada onerebılecegınız yer var mı bırde el frenı yukarda kavrıyor onun nedenı nedır onun nedenı nedır nasıl tamır ettırlır

saygılar 8)

Ynt: fren balatası
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2012, 08:49:22 »
tamam işte sorunu sen bulmuşun arka balataların eskimiş. şaşmazda vw parçacıları var oradan al orjinali. it herhangi bir ustayla anlaş taktır. takması kolay. herhangi bir maharet istemiyor. max. alacağı para 20 tl işçilik. benimkiler de ötüyor değişecek, hanım elfreni çekili sürüyor şehir içinde.
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2012, 15:44:15 »
tamam işte sorunu sen bulmuşun arka balataların eskimiş. şaşmazda vw parçacıları var oradan al orjinali. it herhangi bir ustayla anlaş taktır. takması kolay. herhangi bir maharet istemiyor. max. alacağı para 20 tl işçilik. benimkiler de ötüyor değişecek, hanım elfreni çekili sürüyor şehir içinde.
  kardeş bu arabaya yapılan işçilikleri neden bu kadar küçümsüyorsunuz max 20 tl demişsin ben anlamadım 20 tl ye balata değişrimek deyil tekerleği sökmem ben

« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2012, 16:35:13 »
  kardeş bu arabaya yapılan işçilikleri neden bu kadar küçümsüyorsunuz max 20 tl demişsin ben anlamadım 20 tl ye balata değişrimek deyil tekerleği sökmem ben

ben de yanındaki ustaya giderim. iki somun söküp takmak değil ustalık. evde takımlarım olsun ben de değiştiririm balatayı , kaldı ki çok şeyi de kendim yaparım. sizin gibi pahacı ustalar yüzünden millet arabasından soğuyor.
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2012, 16:37:27 »
ben de yanındaki ustaya giderim. iki somun söküp takmak değil ustalık. evde takımlarım olsun ben de değiştiririm balatayı , kaldı ki çok şeyi de kendim yaparım. sizin gibi pahacı ustalar yüzünden millet arabasından soğuyor.
  sorun değil kardeş sonuçta vw arabaya biniyorsun elbette elden gelen bişeysekendın yapmak daha iyi ama işi küçümseme diyorum dukkan kırası  işçi stopaj  sigorta vs çok

« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2012, 06:55:00 »
Ön balataları toplam 100 tl ye  değiştirdiler  dün(6n2).  Markası Bosch.   Fren balatası denmişken not  düşeyim dedim.
M.I.V.W.

« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2012, 23:09:36 »
maşallah pahalıymıişş beaa:D

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2012, 16:24:56 »
10 lira işçilikle ön balataları değiştirttim. Rekabet piyasası var  >:D

« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2012, 20:56:24 »
10 lira işçilikle ön balataları değiştirttim. Rekabet piyasası var  >:D

he he. öğretmen bir saat ders anlatıyor 5,5 TL ekders parası alıyor. para/ emek her zaman tartışılır. 10 tl yi beğenmeyen esnaf 20 tl lik iş de bulamaz.  :bekleriz:
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #9 : 27 Eylül 2012, 14:00:27 »
he he. öğretmen bir saat ders anlatıyor 5,5 TL ekders parası alıyor. para/ emek her zaman tartışılır. 10 tl yi beğenmeyen esnaf 20 tl lik iş de bulamaz.  :bekleriz:
çok zorr  10 liraya arabaya balata değiştiren esnafada yazık  adam napsın iş yok yapmam demektense 10 liraya yapıyo napsın  evde bekleyenler var sizde haklısınız

« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2012, 15:19:11 »
Ön balataları toplam 100 tl ye  değiştirdiler  dün(6n2).  Markası Bosch.   Fren balatası denmişken not  düşeyim dedim.

ben bu sabah fren diski ve balataya 250 lira verdim işçilik dahil  :o polo 2001 çokmu verdik yav herzaman giderim 
portorikolu bi kıça osmanlı tokatı

« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2012, 11:42:19 »
ben bu sabah fren diski ve balataya 250 lira verdim işçilik dahil  :o polo 2001 çokmu verdik yav herzaman giderim  

diskler pahalıdır birazda, 250 yinede çok gibi sanki. balatalarda orjinalse eğer normal gibi..

edit: 4 disk ve balatamı?
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2012, 11:44:14 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2012, 12:56:16 »
ön tekerler 2 disk ve balata artı işçilik  :-\

tornatmışdım eski ustaya diskler iyi demişdi 1 aya kalmadı titreme başladı bende gittimyeni ustama takdırdım . parçalar orjinal garantili  özel servis .
portorikolu bi kıça osmanlı tokatı

« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2012, 13:37:40 »
ramazandan önce bende arka tekerin disklerini değiştirmiştim ama fiyatı hatırlamıyorum. muhtemelen ön disklerle arkaların fiyat farkıda vardır. hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermesin, aldıktan sonra değil önce araştırmak lazım fiyatı. şu aşamada anca can sıkar boşver hayrını gör  ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb