Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Farlar....  (Okunma sayısı 12166 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Farlar....
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2008, 22:55:56 »
Alıcıya ikram yaparım :) yarı fiyatına veriyorum zaten  ;)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #15 : 28 Ocak 2008, 09:04:25 »
Alıcıya ikram yaparım :) yarı fiyatına veriyorum zaten  ;)

Bakalım biraz daha bekleyip durumumu düzelttikten sonra alma ihtimalim yüksek o zamana kadar satılmazsa daha detaylı konuşuruz :)

« Yanıtla #17 : 29 Ocak 2008, 20:33:54 »
Yeşillik olsun 6N2

Teknik bi hata olmuş :(

« Yanıtla #19 : 30 Ocak 2008, 20:45:00 »
Ankaradaymışsında ozmn bana yardım et beraber yapalım bizim ufaklıkta kardeşiyle takılır biraz :D ustaya vereceğim paraya sana yemek ısmarlarım  :tamamdir
Yaza kadar beklersen yardım ederim ama bunu nasıl bi yemek karşılar bilemiyorum, belki kuzu çevirme  :D

« Yanıtla #20 : 30 Ocak 2008, 20:57:49 »
Yaza kadar beklersen yardım ederim ama bunu nasıl bi yemek karşılar bilemiyorum, belki kuzu çevirme  :D

Zaten bekleyeceğm çünkü bi dünya para isterler maddiyatta malum çok iyi değil yeni aldık arabayı artık kuzu çeviremem ama hazır çevrilmiş üstüne sosu dökülmüş ankaranın meşhur bi yemeğini yeriz :D yada yaza kadar bi aksilik olmazsa durumu düzeltip kurban kesebilirim Allah nasip ederse işte onun bi kısmını çeviririz ekibi toplayıp...

« Yanıtla #21 : 30 Ocak 2008, 21:03:23 »
Canın sağ olsun, kafana takma hallederiz. Başka zarar, ziyan, kaza göstermesin, güle güle kullan arabanı, hayırlı olsun.

« Yanıtla #22 : 30 Ocak 2008, 21:09:27 »
Canın sağ olsun, kafana takma hallederiz. Başka zarar, ziyan, kaza göstermesin, güle güle kullan arabanı, hayırlı olsun.

Amin cümlemize... Çok sağol bu arada yardımların için temizletmeden mutlaka irtibata geçerim senle...