Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: eibach pro ile sportline yay arasındaki fark nedir ?  (Okunma sayısı 5602 defa)

2001 polo hingline için yay düşünüyorum 185 55 14 orjınal jantlara yay düşünüyorum fakat bu eibach pro ile sportline arasındaki farkı çözemedim burda bilen vardır diye düşünerek sizlere sormak istedim, ve  alçaltmak için ne kadarlık yay takmam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim .
Best Of PoLo Highline

Ynt: eibach pro ile sportline yay arasındaki fark nedir ?
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2011, 14:40:13 »
Poloda da aynı olur mu bilmem ama diğer araçlar kadar bir alçaltma sağlamayacaktır. Golf ' te 50mm vogtland yay kullandım normal bir alçaltma olur.

« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2011, 14:43:46 »
zaten fazlasını istemiyorum şu an orjınal 6 yada 7 cm boşluk var yay takıldıktan sonra 3 veya 2.5 cm boşluk kalsada olur amacım görüntü değil yere alcak olsun daha önce golf kullanıyordum 2 parmak boşluk vardı virajlara rahatlıkla giriyordum ama bu araçla viraka girmeye korkuyorum alçalırsa savurmaz diye düşünüyorum alçaltma sebebim bu .
Best Of PoLo Highline

« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2011, 14:54:18 »
O halde 50mm tavisye ederim konfordan çok büyük ödün verdim yayda ama virajlardada hakkını verdi ama 2 yay arasındaki fark hakkında bilgim yok mutlaka yardımcı olacaklardır.

« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2011, 14:57:06 »
akşamı bekleyelim insanlar çalışıyor olabilir. sanada ayrıca tşk ederim benimle bilgi paylaştığın için .
Best Of PoLo Highline

« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2011, 16:06:12 »
ölçüleri olabilir mi?

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2011, 16:12:37 »
pro siyah renktir 35mm düşürür
sportline ise kırmızı 50mm düşürür...  ;)

« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2011, 23:07:23 »
tşk ederim sağolun peki önler 5 cm arkalar 3.5 olan yaylar sportline gurubu giriyor sanırım , öylemidir.
Best Of PoLo Highline