Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Doubledin montajı  (Okunma sayısı 8496 defa)

Doubledin montajı
« : 08 Şubat 2009, 22:59:57 »
Başlığa çok aldanmamak lazım, montajı uzun zaman önce yapmıştım, çok zorlayıcı da değildi üstelik ama çok büyük beklentim olmadan sipariş ettiğim TV entenini takarken (asıl sorun bu) paylaşmak istedim. Montajı tek başıma yaptığım için her anı fotoğraflayamadım, televizyondaki el becerisi programları gibi oldu "bakın yapılmışı var" :) .

Önce klavuz niyetine kullanmak için en incesinden bir tv anten ve 1,5 luk kablo alıp sıralı noktalardan geçirdim. Ancak bagaj kapağından çamurluğa geçtiğimiz noktadaki plastik körük biraz dar ve uğraştırdı.

Ön panele doğru ilerliyoruz

Aynen başta da belirttiğim gibi, yapılmışı var. Arada yetiştirememe kaygısıyla fotoğraf çekmeyi bırakmışım.

Televizyon izlemek için bu kadar eziyete kesinlikle değmez, özellikle hareket halinde. Anteni Universal marka almıştım 30 TL civarı, ama diğerlerinde de bi fark olacağını sanmıyorum. Kabloyu bu kadar dolaştırınca kısa geldi tabi, klavuz olarak aldığım anten kablosundan da ek yapmak zorunda kaldım, bu da sinyal kaybına yol açmış olabilir.

MTV yada Youtube dan SD karta kopyaladığım müzik klipleri de yeterli oluyor aslında.

Burda da antenin son halini görüyoruz

Çabanın çoğu, bu karede kablo görmemek adına verildi.

« Son Düzenleme: 28 Şubat 2009, 15:06:39 Gönderen: qb5tp »

Ynt: Doubledin montajı
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2009, 23:59:26 »
Aman nazar değmesin çok özendim güle güle kullan.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2009, 00:24:59 »
Eline sağlık.
Anteni nereye taktın orasını anlamadım?

« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2009, 11:22:40 »
Aman nazar değmesin çok özendim güle güle kullan.
Çok teşekkürler, daha iyileri sizin olur umarım ama nazar konusunda haklı olabilirsin, kim odaklansa bi sorun yaşadım :)
Eline sağlık.
Anteni nereye taktın orasını anlamadım?
Teşekkürler.  Anteni arka cama yapıştırdım (ilk fotoğraftaki (1) numaralı noktadan giriyo kabloları), son halini yakında eklerim
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2009, 11:28:45 Gönderen: qb5tp »

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2009, 11:36:43 »
gerçekten harika olmuş ellerine sağlık benimde aklıma düşürdün vallahi :) ne kadar oldu toplam maliyet acaba?
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2009, 11:39:52 »
gerçekten harika olmuş ellerine sağlık benimde aklıma düşürdün vallahi :) ne kadar oldu toplam maliyet acaba?

Bu model doubledinlerin en yalın modeli, bluetooth ve navigasyonu yok, o yüzden yenisi 700-800 TL civarı. Ben takasla aldım. Bir de geri vites kamerası fena olmaz ama, işe yarar ve ucuz bişey henüz bulamadım.

« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2009, 15:07:58 »
Anten fotoğrafları eklenmiştir...

« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2009, 16:20:33 »
iyi günlerde kullan çok şık olmuş. paylaşım için teşekkürler. amann hırsızlara dikkat :tamamdir nazar değmesin...

« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2009, 17:06:36 »
Çok tatlı olmuş Kubilay yaf:)
Her şey sende gizli...

« Yanıtla #9 : 28 Şubat 2009, 23:16:01 »
Teşekkürler arkadaşlar:) Çin pazarı sayesinde o kadar uygun fiyatlara indiki bunlar, üreticiler cimrilik yapmayı bırakıp standart donanıma koymalılar bence.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2009, 23:18:11 Gönderen: qb5tp »