Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: spoiler  (Okunma sayısı 5623 defa)

spoiler
« : 12 Nisan 2011, 23:07:48 »
merhabalar. aracıma spoiler taktırmak istiyorum, adapazarında satın alabileceğim bir yer var mı yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim... Türkiye deki zamanım da kısıtlı olacak, hazır alıp taktırmam lazım, en fazla bir gün falan boyasını bekleyebilirim. Nasipse haziran başı oğlum Metehan doğacak, doğmadan arabası; bakımları yapılmış, şekli yerinde, hazır olsun istiyorum. kazasız belasız cezasız sürüşler diliyorum, Allah sevdiklerinizden sevenlerinizden ayırmasın, saygılar...
Bilseydi eğer Mecnun, VOLKSWAGEN sevgisini;

Sever miydi o vakit, Leyla zillisini?

Ynt: spoiler
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2011, 00:17:03 »
yurtdışından geliyorsun sanırım. muhtemelen avrupa. avrupa  da yedek parça, spoiler..vs yok mu?

geçen de almanyadaki bir arkadaş passatından dert yakınıyordu. yoksa artık avrupa çöküyor mu?  ;D
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2011, 13:02:08 »
yurtdışı işaretledim kıbrıs seçeneği olmadığı için, kıbrıstayım. dışarıdan bakıldığında arabasına bakan, özen gösteren, bakımlarını periyodik olarak yaptıran, hayal gücü ile aksesuar ve performansı artıran tek ülke TÜRKİYE. inanın bu işin merkezi bizim ükemiz. kıbrıs için fikir beyan etmek gerekirse; TÜRKİYE deki çırakların hepsi burada usta, hem de eniyi usta olmuşlar, millet onlara koşuyo TÜRKİYE ustası diye:) halbuki memlekette usta sözünün yanından bile geçemezler. bu arada kıbrısta polo 1.4 hb basit spoiler 350 tl+100 tl boya+50tl montaj..... onun da altı ay sonra ya bi tarafı bırakır ya da boyası atar:( ne varsa ülkemizde var....

« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2011, 19:34:43 »
yurtdışı işaretledim kıbrıs seçeneği olmadığı için, kıbrıstayım. dışarıdan bakıldığında arabasına bakan, özen gösteren, bakımlarını periyodik olarak yaptıran, hayal gücü ile aksesuar ve performansı artıran tek ülke TÜRKİYE. inanın bu işin merkezi bizim ükemiz. kıbrıs için fikir beyan etmek gerekirse; TÜRKİYE deki çırakların hepsi burada usta, hem de eniyi usta olmuşlar, millet onlara koşuyo TÜRKİYE ustası diye:) halbuki memlekette usta sözünün yanından bile geçemezler. bu arada kıbrısta polo 1.4 hb basit spoiler 350 tl+100 tl boya+50tl montaj..... onun da altı ay sonra ya bi tarafı bırakır ya da boyası atar:( ne varsa ülkemizde var....

Fiyatı neymiş öyle 500 TL ye spoiler mi olur? Hakikaten fiyat konusunda aşmışlar kendilerini.

« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2011, 20:12:06 »
Fiyatı neymiş öyle 500 TL ye spoiler mi olur? Hakikaten fiyat konusunda aşmışlar kendilerini.

burda asgari ücret 1280tl, 3000tl maaş alan kesim orta düzey kesim statüsünde olduğu için 500tl bize geldiği gibi anormal gelmiyor bunlara, hepsinin yan geliri var, ingiltereden işsizlik maaşı, çocuk parası falan filan. umarım anlatabilmişimdir... saygılar

« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2011, 22:10:13 »
burda asgari ücret 1280tl, 3000tl maaş alan kesim orta düzey kesim statüsünde olduğu için 500tl bize geldiği gibi anormal gelmiyor bunlara, hepsinin yan geliri var, ingiltereden işsizlik maaşı, çocuk parası falan filan. umarım anlatabilmişimdir... saygılar

Bizim ülkemizin 2 katı tam :) Sahibinden.com da olması gerekiyor spoiler ile ilgili bir kaç şey, linkleri buldum yollayım :)

Volkswagen Modifikasyon Spoiler 135 TL
Volkswagen Modifikasyon Spoiler 110 TL
Volkswagen Modifikasyon Spoiler 130 TL
Volkswagen Modifikasyon Spoiler 88 TL

« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2011, 23:43:07 »
atego yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, yarın sem tuning le görüşeceğim, beyaz arabadaki iyi duruyor. saygılar...

« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2011, 23:53:54 »
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu :)