Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo ayna kapağımı kırdılar  (Okunma sayısı 5671 defa)

Polo ayna kapağımı kırdılar
« : 22 Mart 2012, 17:17:24 »
Arabamın park halindeyken durduğu yerde sol aynasını kırmışlar,Allah tan ki sadece ayna kapağı kırılmış.Ayne kapağını nerden bulabilrim.sıfır yan sanayi ikinci el farketmez.gri renkte olursa çok ii olur ve ne kadar  civarındadır ?
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

Ynt: Polo ayna kapağımı kırdılar
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2012, 19:06:31 »
geçmiş olsun

« Yanıtla #2 : 22 Mart 2012, 22:33:08 »
kırılan parça oaralarda biyerdeysee bulup yapıştır neolcak... ama yoksa ben bi ara bakmıştı tesadüf sanırım 110 lira falan dı serviste  ???

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2012, 04:05:06 »
Benimde sağ aynaya yolda giderken taş çarpmıştı ve dışı kırılmıştı, kaportacı macun çekip tekrar boyadı. Sizinde kırık fazla değilse macun yaptırıp tekrar boyatabilirsiniz. Yeni aynalarda zaten boyasız geliyor. Onu da boyatmak zorunda kalacaksınız.

« Yanıtla #4 : 23 Mart 2012, 18:47:45 »
http://www.otoparcasepeti.com/?urun-24709-POLO-AYNA-SAG-ELEKTRiKLi-1996-2001.html
ben burdan komple ayna aldım  ama sadece ayna dışıda vardı sanırım ıltibata gecıp bulabılırsın aracımla ılgılı butun parçaları burdan aldım ınternet ustunden kredı kartıyla ödeme yaparak hepsıde orjınal

« Yanıtla #5 : 23 Mart 2012, 19:27:25 »
Evet ayna  kapağını önce yapıştımayı düşündüm ama 3-4 tane küçük parçaya ayrılmış ve sadece ucu kırık fare yemiş gibi içe doğru kırılmış :)
o yüzden yapıştırmak mümkün değil.
Googleden arattırdım gri ayna kapağı diye bi firmadan aldım artık 35 lira mı neymiş ilanda gri renk yazıyordu gri yazdığı için aldım ama siyah geldi.artık boyatacağız napalım.boyaya verdim bugün 30 lirada o istiyor.

http://www.otoyedekparcaburada.com/index.php?do=catalog/start
NiÇin mi fikir deĞiŞtiriyOrum . . ? çÜnkü FikirLerimiN SahiBiYim . kÖLeSi deĞiL . . .

« Yanıtla #6 : 23 Mart 2012, 19:44:54 »
O tür parçaların hepsi siyah geliyor, kendiniz boyatıyosunuz. Sadece kapak olarak bulduysanız ne mutlu.