Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bende aranıza katıldım  (Okunma sayısı 2330 defa)

bende aranıza katıldım
« : 06 Mayıs 2012, 14:54:20 »
iyi günler arkadaşlar,
2001 Polo TDI Trendline ile aranıza katıldım. bir kaç sorum olacak, forumda çok okudum ama benim sol kapıdaki cam açma tuşu sağ kapıyı kontrol etmiyor, illa ki değiştirmem mi gerekli? ayrıca rengi solan kapı kollarını karbon folyo ile kapladım, ama kolun kendisini çıkaramadım.

Ynt: bende aranıza katıldım
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2012, 15:51:41 »
hosgeldınız ıyı forumlar

« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2012, 18:27:09 »
Cam açma tuşunu kenarlarından bir tornavidayla kaldırarak sökebilirsiniz. O düğmeler bir süre sonra oksitleniyor ve işlevini kaybediyor.  Söküp wd40 gibi bir spreyle temizlerseniz büyük olasılıkla düzelecektir.

Yanılmıyorsam kol komple sökülmüyor, kapak çıkıyor. Bir tornavida yarığı olması lazım kenarlarında, oradan çıkıyor.

« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2012, 13:15:29 »
ben benim aracınkini çıkardım, temizledim, şimdi çillop oldu.
burada anlattım aynı düğme zaten içinde audi logosu var:

http://www.skodam.com/fabia-6y/cam-dugmesi-oksitlenme-tamiri-t28662.html
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2012, 16:12:25 »
düğmeyi açtım şase yapmış, diğeri ile oynarken elimde kaldı :) gittim yenisini aldım (25tl), sağ tarafa da taktık ama çalışmadı, tesisatta bir sorun varmış fazla da uğraşmak istemedim.

ayrıca Ankara 'da direksiyonu deri kaplatabileceğim güzel bir yer biliyor musunuz? birde aracımın tamponlarının ikisini birden boyatacağım ama bi yere sordum 500 lira dedi, komik! 250 tl den fazla vermeyi planlamıyorum, forumdaki linten aradım fiyatı normale çektiler.