Gönderen Konu: Sağ Cam Otomatiği  (Okunma sayısı 10562 defa)

Çevrimdışı pololcay

• Profili Görüntüle
Ynt: Sağ Cam Otomatiği
« Yanıtla #14 : 23 Ağustos 2011, 23:30:32 »
Ya o bende de oluyor ama sanki bir püf noktası var kontakta değilken bi permitasyon kuruyorsun sonra düzeliyor gibi bişey, bazen oluyor bazen olmuyor ama bir kısa yolu var.. Bilen varsa yardımcı olacaktır :))

Çevrimdışı ackermann07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Ağustos 2011, 01:46:40 »
bugün sigortalarını falan çıkarıp temizledim taktım ama bi işe yaramadı, düğmeleri çıkarmaya cesaret edemedim, bozulmasın plastiği diye, baktırıcam ama...
başka çoğu arabada senkron halde 2 cam birden inip kalkmıyor sınıfında ve model yılında. güzel oluyor(du), havası farklı  ::)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2011, 20:02:24 »
benim sol taraftaki butonlar tam indirme veya kaldırma yapmıyordu söktüm şimdi hiç çalışmıyor :D butonun altındaki metal zımbırtılar kapı döşemesi içine düştü galiba :(  halledeyim fotoğrafları paylaşıcam arkadaşlar, benimkinin içi resmen çürümüş, ufak bi baskı devre kısmı var oksitten devre yolları parçalanmış. bu soldaki çiftli butonun orjinal fiyatını bileniniz varmı? ucuz bişeyse tekrar uğraşmıycam perhidrol felan ...
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Ekim 2011, 14:15:00 »
bende arabayı aldıgımda aynı sorun vardı sol cam kaldırmıyodu gıttım elektırıkcıye sadece 30 tl vererk ıcındekı kıraln plastıgın yenısını taktı okadar ve bunlarda kronık sorun gıbı bıseymıs :)