Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ARKADAŞLAR,BUGÜN POLO 1.4 TRENDLINE ALDIM 15.000.-YTL 74.000.KM UYGUNMU?TEŞEKKÜR  (Okunma sayısı 11122 defa)

Sevgili  Arkadaşlar,
Bugün otopazarından oldukça temiz polo 1.4 trendlıne araç satın aldık.
Araç 74.000 km de 15.000 YTL ye aldık.Kaza-boya-değişmesi yok!Servis bakımlı.
Yalnız debriyajı bayağı bir sert gözümü korkuttu.Daha önce kısa bir süre otomatik vitesli araç kullanmıştım ondan sonra manuel vites sol ayak kası yaptıracak gibi :-)
Sizce de fiyat uygunmu?
Teşekkür ederim,herkese kazasız belasız günler dilerim.

Araç 2001 model bu arada..
Bir de neden ruhsatta imalatı yurtiçi yazıyor?

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
vallahi bende almanya yazıyor:S

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
1 de aracın fotosu warsa koy 1 de öle bakalım :) hayırlı uurlu olsun kazasız belasız :) 15 e de ii almısssın ben buna 15 istiyom ama  set jant tüp ne ararsan var hehee :D

Bana biraz pahalı geldi ben kendi aracımı 2 gün önce (2000 polo comfortline sıralı lpg 2 parça boya), 15.700 e sattım, trendle comfort arasında baya fark var abs,klima gibi...

neyse sonuçta alınmış canınızı sıkmayın güzel araç güle güle kullanın 6n2 pololar benim bildiğim kadarıyla ispanya üretimli şasi numarasından anlaşılıyordu ama unuttum şimdi nasıl olduğunu...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 12:02:27 Gönderen: icedes »

Almanlar da var  :tamamdir

Ruhsatınızı açıp şasi numaranızın 11. hanesini aşağıdaki listeden kontrol edin, hangisi ise o ülkedeki platformda üretilmiş demektir.

W Wolfsburg, Germany
A Ingolstadt, Germany
B Brussels, Belgium
C Taipei, Taiwan
D Bratislava, Slovakia
E Emden, Germany
G Steyr/Graz, Austria
H Hannover, Germany
J Jakarta, Indonesia
K Karmann, Osnabruck Germany
M Puebla, Mexico
N Neckarsulm, Germany
P Mosel, Germany
R Martorell, Barcelona, Spain
S Stuttgart, Germany
T Kvasiny, Czech Republic
U Uitenhage, South Africa
V Palmela, Portugal (previously Westmoreland, USA)
X Poznan, Poland
Y Pamplona, Spain

1 Gyor, Hungary
2 Changchun, China
4 Curitiba, Brazil

Almanlar da var  :tamamdir

Kubilay abi tamam anladık senin araban Alman krem rengi döşemesi fln var niye hava atıyorsun şimdi:D

Kubilay abi tamam anladık senin araban Alman krem rengi döşemesi fln var niye hava atıyorsun şimdi:D
Hava atarmıyım Alpercim, dışı seni aks kolu beni yakar :D
BMW lerin hepsi Alman mıydı Alper  ;)

Hava atarmıyım Alpercim, dışı seni aks kolu beni yakar :D
BMW lerin hepsi Alman mıydı Alper  ;)

Evet abi üretim platformunu paylaşmayan araçlardan,sadece almanyada ve americada üretiliyor yanlış bilmiyorsam genede üstadımız kemale sormak lazım :)

Ne oldu abi aks koluna ya, senin arabada nazar var bence içi döşemeler krem olduğundan dolayımı acaba:D
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2008, 23:25:19 Gönderen: icedes »

bu ne iş yaaa bisim arabada spainde üretilşmiş alman arabası die binioz yaaa ispanya arabasına biniomusuz vay anasını yaaa moralim bozuldu şimdi

Evet abi üretim platformunu paylaşmayan araçlardan,sadece almanyada ve americada üretiliyor yanlış bilmiyorsam genede üstadımız kemale sormak lazım :)

Ne oldu abi aks koluna ya, senin arabada nazar var bence içi döşemeler krem olduğundan dolayımı acaba:D
Antares in önünde karşılaşmıştık hani, ben çekicinin üzerindeydim :D ondan beri sorun yok Şeytan kulağına kurşun... Dışardan bişeye benzetemiyo kimse heralde, içine binince abi çok güzelmiş diye nazarlıyolar :(

Antares in önünde karşılaşmıştık hani, ben çekicinin üzerindeydim :D ondan beri sorun yok Şeytan kulağına kurşun... Dışardan bişeye benzetemiyo kimse heralde, içine binince abi çok güzelmiş diye nazarlıyolar :(

Zaten 6n2 ler malesef dışardan golf ve bora çakması gibi ama içiayrı bi güzel hele ki de krem olursa maşallah diyelim nazarımız değmesin:D

Çevrimdışı komandoksk

• bu polo delikli nane mi?
üretim yerini öğrendiğimiz iyi oldu ya :sevgi: