Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM  (Okunma sayısı 3141 defa)

Çevrimdışı MordemapA

• Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir
ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
« : 16 Şubat 2015, 11:36:37 »
Merhabalar arkadaşlar. 2001 POLO Comfort arabamın şöför koltuğu kırıldı İstanbulda bana yakın çıkmacılarda araştırdım ama bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2015, 01:17:16 »
Geçmiş olsun. Neresinden kırıldığını söylerseniz belki daha kolay yardımcı olunabilir.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı MordemapA

« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2015, 11:38:19 »
Sağolun koltuğun geri ayarının olduğu kısım komple dağıldı yani sırt kısmı direk geriye düşmüş durumda bi döşemeciye gösterdim sabitleyebilirim dedi o nedenle temiz çıkmasını bulmaya çalışıyorum koltuğun ama henüz bulamadım arkasına yedek lastik koydum rezil durumda anlıycağın. Kapı otomatik pompasıda sudan ıslanıp yandı onuda bulamadım satmakta istemiyorum arabamı bu iki sorun resmen başıma bela oldu.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2015, 11:41:16 Gönderen: MordemapA »

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2015, 13:33:22 »
Can sıkıcı bir olay, tekrar geçmiş olsun. Belirttiğiniz aksamı bulmak zor olabilir, yetkili servise danışıp bir parça numarası ve fiyat almak yararlı olabilir.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı MordemapA

« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2015, 14:22:57 »
5 gündür açmadığım telefon kalmadı 2 yerde buldum koltuk biri çok para istedi bir yerden de telefon bekliyorum hava çok karlı bulduğum yer ikitellide karşıda cumartesiye kadar artık ikitelli sanayiye gidip bir şekilde inşallah halledicem.