Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni Polo Aldim ve Fikir İstiyorum..  (Okunma sayısı 8321 defa)

Ynt: Yeni Polo Aldim ve Fikir İstiyorum..
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2012, 11:54:54 »
Bütün arkadsalara vermıs oldukları bılgılerın ve tavsıyeler ıcın tskler..aracı bugun servıse goturduk kecelerde sorun oldugunu ve aksama halledebıleceklerını soledıler toplamda 250 tl masrafı varmış onun harıcınde hıc bır sıkıntısı derdı yokmuş.. :D aracımı sevıyorum  :sevgi: :sevgi:

Ynt: Yeni Polo Aldim ve Fikir İstiyorum..
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2012, 16:13:36 »
öncelikle hayırlı olsun
valla hocam ıyyuvvvv yazmıssınız çok güldüm yanlış anlamayın sorunu tam anlatmıssın bende 2011 temmuzda 2000 model 1,4 comfortline aldım lpg li yazdıgınız özellikler var 15000 tl ye aldım
aldığımda bende sizin gibi tertdütlerim oldu ıyyuvvvv sesine bende takılmıştım birde başıma ilginç bi arıza geldi arabayı alalı daha 1 ay geçmiştiki yağmurlu bi havada arabadan indim kapıları kilitlediğimde ön camları kendi açmaya başladı  kilit bozuldu sanırım dedim kilitlemediğimde bi sorun yoktu bende kapılar açık vaziyette gittim yarım saat sonra geldiğimde gözüme inanamadım camlar sonuna kadar açıktı arabayada yagmur girmişti allahtan çok ıslanmamış içerisi
ne yapacağımı şaşırmıştım yetkili servisi bırakın tek tek bakarız dediler bende özel elektrikçiye gittim gitmeden önce biri denk geldi aynı arabadan vardı ona sordum arkada merkezi kilit motoru var ona bak tır dedide elektrikçiye söyledim sorunu buldu meğer oksitlenmiş kablo soketi ondan kafayı yiyormuş bazen tek bazende 2 camı birden açıyordu ve zamansız şekilde valla bir ara çok pişman olmuştum aldığıma bahsedeyimde s,izinde başınız gelirse bi dua ederseniz memnun olurum.

yağ sorunu ise alt karterden keçeden yada vitesin altında şanzumanın küçük bir lastik contası var ondan geliyor ben 2 sinide değiştirdim.biri tiriger yapılırken değişti fiyat belliş olmadı vites teki ise conta 15-20 tl işçik 15-20 tl falan işte