Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arkadan gelen gıcırtı  (Okunma sayısı 8368 defa)

Arkadan gelen gıcırtı
« : 11 Kasım 2009, 10:34:16 »
Merhaba arkadaşlar

2001 polo hb araçımın arkasından köşeleri veya virajları dönerken gıcır gıcır sesler gelmeye başladı özellikle kulaklarım beni yanıltmıyorsa arka sağ taraftan geliyor. Arka koltuktan geliyordur diye arka koltukların kilit yerlerine (yatıp kalmasını sağlayan yer) arka kapı kiletlerine arka pagaj kilitlerine hatta ön kapı kilitlerine bile gres yağı sürdüm ama işe yaramadı. Şimdide amortisörlerden şüpheleniyorum acaba bu ses arka amortisör yaylarından felan mı geliyor beni çok rahatsız etmeye başladı bu ses yardım eden arakdaşlara şimdiden teşekkürler.

son olarak
Polomu seviyorum ama arkadan gelen bu gıcırdı beni deli ediyor uleyynnn  ;D

Ynt: Arkadan gelen gıcırtı
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2009, 11:45:54 »
Koltukların Altında 1 Plastik Var O Zamanla Gidiyor Galiba.Alt Takımlarda Sorun yok / Lastikler Yeni Ama Arabaya Binince Takur tukur Heryerden Ses Geliyor Hepside Koltuklardan Genel 1 Sorun Bu galiba

Benide Deli Ediyor :)
Almanya'ya Kısa Bir Ara.İtalya'ya Merhaba :)

« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2009, 21:17:27 »
benim de geliyor. koltuklardan diye tahmin ediyorum
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2009, 22:04:08 »
aynı şekilde bende de var. Bi ara epey kafayı takmıştım ama şimdi takmıyorum.

« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2009, 10:18:13 »
Bu şikayete aynen katılıyorum.Bende deli değil ama acayip ayar oluyuruum  :D
6N SaTeN GüMüŞ Grİ

« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2009, 15:11:06 »
bugün arabaya döşeme taktırdım. ustaya sormayı unutmuşşum  :'(
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2009, 17:15:42 »
Buqun İzmir Türliyenin 3.Büyük Büyükşehiri Olarak Anılıyo.Ama Türkiyenin En Büyük Köyü Öyle 1 Hale Sokmuslarki Metro Çalışması / Doğalgaz Çalışması Vs. Yol Bildigin Rally cukur dolu gir cık gir cık Evt kapılar,Koltukların altlarından takur tukur bişiler geliyodu Ama Bugün Öyle 1 Hal Aldıki O sesler Battı Bana.12 Yaşında Araba Eyw Ses gelecek tabi Ama Gercekten Buqun Resmini Cekip Vericektim Sahibinden.Com'a İllet Oldum ya...Bu Koltukların Altında 1 Plastik Varmış Genelde Polo'larda O Kırılıyomus Gelirken 1 Ustadan Fiyat ALdım Koltuklara O parça Takılacak 60 Lira İstedi Bu Parcaları Daha Önce Değiştirip SOnuc Alan Varmı Acaba ...
Ön Takımlardan Ses Geliyo Mu Acaba Dedim.Şükür ! sıkıntım Yok Ses İçerden :)
Saygılar
İi Forumlar...
Almanya'ya Kısa Bir Ara.İtalya'ya Merhaba :)