Gönderen Konu: Aranıza yeni katıldım....  (Okunma sayısı 11151 defa)

Çevrimdışı icedes

• Profili Görüntüle
Ynt: Aranıza yeni katıldım....
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2008, 22:55:01 »
Aldığım kişi aküyü triger setini balataları filtreler ve yağı yeni değiştirdiğini söyledi tabi bu kişilere ne kadar güven olur onu bilmiyoruz. Ama ustalarda aksi bişey söylemedi aküye gözetleme camından bakıncada yeşil yanıyor sanki onlarda bir sorun yok gibi,pazartesi ustaya götürüp baktıracağım tekrardan.İnşallah makul bi fiyata çıkarım :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2008, 22:58:04 »
Akü olma ihtimalide muhtemel, çnkü bir abimin 2001 6n2 trendline ı aküden dolayı istop ediyordu.Henüz boğaz kelebeği sorunu yaşamadı.
@Paranoi: Doğrudur patron sorun olabilir müşürde. Umarım fazla cebini yakmaz bunlar dostumuzun
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı icedes

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Ocak 2008, 22:59:05 »
Herkes Alman arabalarını çok metetmişti belliki sorunları bitmeyecek.Genelde Alman alanlar 0 alıyor oda sorunsuz oluyor haliyle, Polo ailesine katılmış olmama rağmen Toyotayı asla geçemeyeceği kanaatine varmış bulunmaktayım hani asla yolda kalmaz diyorlar ya aynen öyle...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Ocak 2008, 23:17:47 »
Herkes Alman arabalarını çok metetmişti belliki sorunları bitmeyecek.Genelde Alman alanlar 0 alıyor oda sorunsuz oluyor haliyle, Polo ailesine katılmış olmama rağmen Toyotayı asla geçemeyeceği kanaatine varmış bulunmaktayım hani asla yolda kalmaz diyorlar ya aynen öyle...

Benim görüşümce, Japon araçları genelde motordan ödün vermezler ama asla bir alman aracı konforunuda yakalayamazlar, Bugune kadar tanıdığım en en guzel minibuslerden biri Toyota Hiache olmuştur ama konfor konusunda kendisi sıfırdır, Bu gün bir Transporter'a baktığımızda aynı sınıftalar ama arada sürüş zevki ve konfor olarak çok farklar var, Corolla ile Polo aynı sınıfta olan bir araç değildir zaten,geçip geçmemesi o kadarda önemli değil..  :tamamdir

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Ocak 2008, 23:19:22 »
Ayrıca bakımları zamanında  yapılmış bir Alman aracı asla yolda bırakmaz diye düşünüyorum...

Çevrimdışı icedes

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Ocak 2008, 23:24:51 »
Bir ufacık kelebek yüzünden motorun stop etmesi vwnin çok büyük bi ayıbıdır bence. Bi arkadaş kelebek probleminde ömrü birgün demekki o mantıkta yapılımış demiş çok güldüm:)

Toyota gerçekten ayrı bir araba ama japon asfalt arabası aslında bütün japonlar öyle,o yüzden bi çukura girdiğinizde direk hissedersiniz Alman arabası çukura giriyor sanki su gibi akıp geçiyor içinden işte buda onun farkı ama bana hangisi önemli diye sorarsanız motor derim:)

Çevrimdışı paranoi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Ocak 2008, 13:39:48 »
bakımsız her araba sorun çıkarır tabi ama genel olarak bu araçlar çok hassas en ufak bir şeyde sorun yaratıyorlar ve çözümleri basit olmuyor..bu forumda küçücük bir stop sorunu hakkında bile sayfalarca yazı yazılması bunun kanıtıdır oysaki böyle olmamalı sorun varsa bile çözümü basit olmalıdır..toyota marka araçlarda sorunu çözmek çocuk oyuncağı..