Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bagaj Lambası  (Okunma sayısı 6139 defa)

Bagaj Lambası
« : 30 Eylül 2007, 12:44:41 »
Bagaj lambasının anahtarı nerededir?

Ynt: Bagaj Lambası
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2007, 14:44:26 »
Belki doğru anlatamadım. Bagaj kapağı kapandığı zaman bir anahtarla bgj lambasını devre dışı bırakır, açıldığında da yanmasını sağlar. Buz dolabı lambası misali. O malum düğme nerededir? Aylardır ses çıkmadı :(

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2007, 14:53:17 »
Özellikle aramadım ama ortada bi yerde olmadıgı kesin kitapçığa bakıp bir araştırıyım...Gözüme çarpmadı hiç çünkü

« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2007, 13:39:18 »
sevinirim, şimdiden sağol

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2007, 13:55:53 »
Üzgünüm Kitapçıktada aradım bulamadım çok detaylı bakamadım ama anahtar yeri gösterilmiyor ama tahminimce bagaj kilidi ile alakalı bir sistem içinde,bagajın iç kapağını açıp bakmak gerek, çunku ortalarda oyle bir anahtar yok görünürlerde.

« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2007, 14:00:35 »
Evet Eralp, kitapçıkta ben de görememiştim. Ben de aynı yerden şüpheleniyorum. Keşke kolay ulaşılır bi yere koymuş olsalardı. Çok teşekkürler kardeşim

« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2007, 13:42:20 »
Arayanlar için kesin yer: Bagaj kilidinin tam içinde. Oksitlenmeye kireçlenmeye en müsait yerde. Sökmek için kilidi çıkartmak gerekiyo. İdareten bi tamir yaptım ama siz sökmeden önce mutlaka yenisini alın, tamir edilecek gibi değil, jakı bile ölmüş.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2007, 15:22:52 »
evet kilidin içinde  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..