Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Aile'ye bir Vw daha (Lupo-Polo)  (Okunma sayısı 12466 defa)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
Aile'ye bir Vw daha (Lupo-Polo)
« : 08 Kasım 2007, 12:00:14 »
Arkadaşlar merhaba;

Kuzen'e araç alınacak(Amcamın kızı) baskılarımdan dolayı Polo aldıracam hem sürdü çok beğendi velhasıl Polo veya Lupo alınacak yine tek kapı olacak ama Kuzen Lupo diyor sahinden.com'da biraz baktık güzel 2.eller var örnek vermek gerekirse

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

Bu araca baktık 2001 50. 000 km de olan aracın fiyatı biraz düşük geldi bize diğer Lupo'larada bakıyoruz fiyat bize düşük ve fazla bulunmayan bir araç gibi geldi bize.Çok fazla yok olanlarda fiyatları düşük yoksa yanlışmı bir karar veriyoruz diye düşündük.Kuzenin şuandaki aracı Opel Corsa 1.4 , 96 model bunu aratmayan bir araba istiyoruz Lupo'da karar kılmıştık ama dediğim gibi piyasada çok az var.

Lupo kullananlar bilgisi olanlar fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Ynt: Aile'ye bir Vw daha (Lupo-Polo)
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2007, 12:28:19 »
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

Bu ilanı da görmüşsündür heralde,  fiyat daha makul ama fazla detay yok. Bu arada neden lupo? Bence polo ya ikna et

Çevrimdışı samsam

« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2007, 12:33:23 »
Hocam bunda birşey var gibi geliyor fiyat çok düşük :) hiçbiryerde Lupo yok satılıklarda Lupo yok İstanbulda bile nadir gördüm Ada'da hiç görmedim, dediğiniz gibi Polo'ya ikna edelim aslında veya benim Polo'yu onu satayım ben Tdi Lupo alayım  ;D

Galiba Polo diyecez bizde
Bir hiçim ben, sıfırım..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2007, 12:36:45 »
Lupoya 15,000 ytl çılgınlık.Okadar değil 11- 13,000 arasında piyasası normal şartlarda.gti alıcam dersen 2 10 luğu gözden çıkar ama 125 hp ve 6 ileri süper bi alet :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı samsam

« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2007, 12:40:44 »
Yok Oğuz ne Gti'si  Corsayı zaten eleğe çevirdi :) Lupo'da max. 13 diyorsunuz.
Bir hiçim ben, sıfırım..

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2007, 13:14:39 »
yalnız bu lupo bile 96 corsanızdan cok iyi ve kaliteli gelicektir size :tamamdir

« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2007, 13:59:50 »
Lupo Türkiye'de piyasası olmayan bir arac, bu verdıgın linkteki aracın fiyatı daha önceden daha düsüktü diye hatırlıyorum, hatırladıgım kadarıylada bu arac neredeyse 1 senedirde satılıkta duruyor, bence Lupo olayına girmeyin, heee cok sevimli, cok güzel gözüküyor ama ufak ve parça sıkıntısı yasatacagını aynı zamanda da parcalarının pahalı olacagını düsünüyorum, 2000 ve üstü 1.4 polo 6n2 almanızı tavsiye edebilirim 15000 ytl civarlarında, o kadar cıkmayacaksanız fiyatlarda da 6n alın paşa paşa binin derim, simdiden hayırlısı olsun, istediginize tamamen karar verdiginizde seceneginizi buraya yazın bizlerde arastıralım ve uygun olan aracı size aldırlaım oybirligi ile :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2007, 14:02:58 »
buarada kardeş mümkün oldugunca yüksek model bir arac aldırmaya gayret edin, nedenide kasko fiyatları, 97 model arabama 1200 ytl.ye kasko yaptırdım, onu satıp 2003 model araba aldım, bundaki kaska ise 980 ytl, 220 ytl gibi bi avanta doguyor, ayrıca arabanız 6 yas genclesmis oluyor, 6 yas arasında ki fark icinde sadece 3000 ytl gibi bir rakam ekledim yeni aracımı almak icin...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2007, 14:33:15 »
benim 99 polom satılık 4kapı düşünürsen görüşürüz..

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2007, 15:04:11 »
buarada kardeş mümkün oldugunca yüksek model bir arac aldırmaya gayret edin, nedenide kasko fiyatları, 97 model arabama 1200 ytl.ye kasko yaptırdım, onu satıp 2003 model araba aldım, bundaki kaska ise 980 ytl, 220 ytl gibi bi avanta doguyor, ayrıca arabanız 6 yas genclesmis oluyor, 6 yas arasında ki fark icinde sadece 3000 ytl gibi bir rakam ekledim yeni aracımı almak icin...
of 1200ytl cok yüksek ya :bekleriz:

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2007, 15:13:36 »
pahalı pahalı
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı samsam

« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2007, 15:17:49 »
Metin abi çok teşekkürler vazgeçtik bu yazılanları Kuzene okuttum o da vazgeçti Polo tek kapı arıyoruz o zaman, kasko örneği içinde teşekkürler bunuda hesaba katmak lazım, Emrah hocam teşekkürler tek kapı aranıyor 1.4 Sportline olmayanlardan yani Hp'i çok yüksek olmasın.
Bir hiçim ben, sıfırım..

« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2007, 21:18:35 »
tek kapılar sportline diye biliyorum yanılmıyosam yani 100hp benimki 4kapı 75hp

« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2007, 22:14:28 »
tek kapılar sportline diye biliyorum yanılmıyosam yani 100hp benimki 4kapı 75hp

tek kapı her iki motor seceneğindede mevcut, sportline'ında dört kapılısı var, mesela  benimki :)